Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit fogadnátok el inkább?...

Ti mit fogadnátok el inkább? ha a gyereketek egy tolvaj lenne, meg bunkó, vagy ha a gyereketek meleg lenne?

Figyelt kérdés

csak kíváncsi vagyok a véleményekre, őszintén kérlek!


16f


2012. aug. 26. 15:37
 1/9 krisztivan ***** válasza:
100%
Inkább meleg legyen.Attól még lehet jó és értékes ember:-)
2012. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul érezném magam ha bunkó és tolvaj lenne...:( mert akkor nagyrészt én rontottam el valamit.

Ha meleg lenne azt el tudnám fogadni (mondjuk én amúgy is toleráns vagyok az ilyen dolgokkal kapcsolatban és a családom is elég liberális szemléletű), csak őt sajnálnám olyan értelemben hogy rengeteg megaláztatás fogja érni, bántás, szóban, akár tettben és ezektől élete végéig óvnám ahogy csak lehet de amikortól el kell engednem a kezét mert felnőtt lett, onnantól nem tehetek ezügyben semmit.

3 gyerekem van 2 kisfiú egy kislány.

2012. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha meleg lenne az százszor jobb lenne, mint ha tolvaj meg bunkó.
2012. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha meleg lenne.


Ha tolvaj és bunkó az az én hibás nevelésem és az ő rossz döntése.

2012. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén ,semmi bajom a melegekkel, és nem is bánnám,ha a fiam az lenne.Több meleg ismerősöm van és imádom őket, a világ legjobb arcai.:)


Ha tolvaj vagy bunkó lenne ,tuti,hogy elkeserednék de az is biztos,hogy emiatt magamban illetve a nevelésemben keresném a hibát.:S

2012. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem a legkevésbé sem zavarnak a melegek, ha afiam az lenne, nem zavarna. Beszélgetnénk, mikor elmeséli, de épp ugyanarról, mint egy heteroval: vigyázzon az egészségére, és arra is, hogy kibe szeret bele, meséljen nyugodtan, őszintén! Nem zavar.


Ha tolvaj vagy bunkó lenne, az más tészta!Komoly gondjaink lennének, ha bármit elemelne, súlyos következményei lennének itthon!


A homoszexualitás egy semleges tulajdonság a szememben, értékes, jó ember attól még, erkölcsös és rendes, de a lopás az komoly dolog és egyenes úton vezet rosszabb dolgok felé! Elítélem a bűncselekményeket. Azonos neművel szeretkezni nem bűncselekmény!


L28

2012. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább meleg legyen, mert az genetika, arról én nem tehetek.

Amúgy sem zavarnak a melegek, ők ilyenek, ez van.


A tolvajságot és bunkóságot teljesen az én anyai kudarcomnak venném fel.

2012. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom!


Nem zavarna, ha meleg lenne, el tudnám fogadni valószínűleg, változtatni úgy sem tudnék rajta, plusz semmi bajom a melegekkel.


Azt, hogy egy bunkó és még tolvaj is, sehogy sem tudnám elfogadni, az engem is minősítene, és minden erőmmel azon lennék, hogy jó útra térítsem.

2012. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a két dolgot nem igazán lehet egy lapon említeni...
2012. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!