Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen márkát válasszak?

Milyen márkát válasszak?

Figyelt kérdés

cumisüvegeket, mellszívót és egyéb ilyen dolgokat szeretnénk megvásárolni, de nagyon nem vagyok képben azzal, hogy melyiket érdemes. mindenhol megtalálni az AVENT termékeket. ezt megéri megvenni? vagy valami mást ajánlanátok?

köszönöm előre is



2012. aug. 27. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk nem jött be az Avent, a cumisüveg főleg nem.

Lányomnak a Tommee Tippees cuccok váltak be.


Mellszívóból nekem Canpol volt, tök egyszerű kézi, és megfelelt a célnak, bár ebből biztos van jobb is.

2012. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mellszívóm AVENT volt. Igaz, drága, de szerintem baromi jó! Már a kórházban is azt kaptam, nekem nagyon bejött! De etetni már nem tudtam az AVENT-esből, nem fogadta el. Így NUK-ot használunk. Játszócumiból viszont kizárólag a MAM-os jön be, minden mást kiköpdösött. :O
2012. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a Tommee Tippee vállt be. De hát ezt gyereke válogatja!
2012. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekunk minden AVENT es teljes mertekben meg vagyok elegedve, semmi panaszom ra
2013. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!