Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet venni melltartóbetét...

Hol lehet venni melltartóbetétet és milyen márkát válasszak? Normális ugye ha 21 hetesen van egy pici előtejem?

Figyelt kérdés
2008. márc. 24. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Brendonban,Dm-ben is lehet venni melltartó-betétet.A DM-es jóval olcsóbb!Talán az ár összefüggésben van a minőséggel... Nekem már 20 hetesen volt előtejem:-)

Boldog Babavárást!

23hetes Kismami

2008. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! A Brendonos nem annyival jobb, mint amennyivel drágább. Szóval én a DM-est javasolnám.

Nekem már a 18. hét óta van egy kis előtejem, a doki szerint teljesen normális, ne aggódj!

24 hetes kismama

2008. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha sok lesz a tejed (mint nekem), akkor nem lesz könnyű dolgod, mert a betétek többsége átázik! Eddig csak a Chicco és a Mimi vált be nálam, ami nagyon nem: az Avent, és a Fixies (eddig ezeket próbáltam ki).

Olyat nem szabad venni, amelyre azt írják rá, hogy "légáteresztő", mert az ilyen fajta sajnos a tejet is átenged (nem is kevés mennyiségben) :-)

Az normális, hogy már most van előtejed, maradjon is így :-)

Egy 6 hetes kisfiú anyukája

2008. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja igen, és patikában, DM-ben, nagyobb áruházakban lehet őket megvenni.

Boldog babavárást!

2008. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!