Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet nyáron melegítő...

Hol lehet nyáron melegítő nadrágot kapni elfogadható áron 2,5-3 évesnek?

Figyelt kérdés
Kisfiam ősszel kezdi az ovit, szeretnék neki apránként ruhákat (pólók már vannak). Benti cipőt csak augusztus végén veszek, de melegítő nadrágot nem találok most sehol.
2012. máj. 24. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csájníz
2012. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
El kell, hogy keserítselek, normális áron még télen sem lehet melegítőnadrágot kapni a bölcsis/ovis korú gyerekekre:-( Majdnem annyiba kerül mint egy felnőtt melegítő, turiban meg alig van, mert elég gyorsan amortizálódik, gyakorlatilag elhordja a gyerek. Kik-ben van néha, Tescoban 1-1 darab, kínaiban időnként, de már az is nagyon drága. Én sokszor benézek különféle turikba és ha találok 1 darabot azonnal lecsapok rá. Nagyon nehéz, 1 éve küszködünk a melegítő problémával:-(
2012. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem mondani (kicsit off leszek), hogy januárra kinőtte az augusztusban vett benti szandálját. Na próbálj meg januárban szandit találni:-(((( Szóval készülj erre is...
2012. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
vatera, teszvesz
2012. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az elefáni bababoltban pl. van scamp márkájú, ami elég jól bírja, nekünk nem ment szét, miután kinőtték még mindig jó, bár nem tudom, mennyire van benne az elfogadható árkategóriában :/ Ezt a márkát a gyártótól is megveheted: [link] Én azt vettem észre, hogy az elefáninál olcsóbb (lehet, hogy nem a legújabb divat szerinti.)Nézd meg a toppnál is: [link] bár azok sem olcsók...

3-as hozzászólónak: szandált pl. a salusnál télen is lehet kapni (ha Pesten laktok a Heim Pál Kórházban van egy árusító), ott legalább tudják, hogy egy kicsinél nem szezonális a szanadál, mert oviban bármikor kellhet új ;)

2012. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát igen, a turikba én is "vadászok", de nem igazán találok melegítőt.

Köszönöm a válaszaitokat!

2012. máj. 24. 14:55
 7/12 anonim ***** válasza:

pont a scampet akartam én is ajánlani

ugyanezen okokból is nézegettem a napokban,hogy hol vegyek neki őszre cuccokat.a pólói,hosszú ujjú pólói jók lesznek,azokat most vettem tavasszal,és még jó lesz rá.a a scamptól rendeltem 140-eseket

tegnap néztem melegítőket,most van is akcióban,együttes is

de én még várok vele,mert ebben a hónapban az ovis zsákot,tornazsákot,benti ágynemű huzatot csináltattam meg.szeptemberben lesz a szülinapja,pénzt fog kapni mindenkitől,abból majd megkap mindent,meg persze új játékokat is

2012. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ja és vaterán,teszveszen se nagyon találsz,mert ebben a méretben már fogyóeszköz,elamortizálódik,a csomagokban is nagyon kevés van.a pólók,pulcsik jobban bírják,mint a nadrágok,így a csomagok tele vannak ezekkel,meg raknak bele 2-3 nadrágot

ja,múltkor néztem a h&m-ben,ott kétezerért voltak egyszerű melegítők,nekem azok is tettszettek

2012. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az én fiamnak is szeptemberben lesz a szülinapja, de hónap végén, addigra meg már járni fog oviba. Ovis zsákja már régóta megvan (kb. 1 éve kaptuk), ágynemű is van.

Pólókat már vettem, most még csak 92eseket hord, de vettem 98-104eseket.

Nézegetem a Scamp-ot, szerintem onnan lesz rendelve neki, nagyon tetszenek.

2012. máj. 24. 15:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Scampnál rendeltem. Az enyém is most lesz ovis szeptemberben.

Kiváló anyaguk van, nagyon puha, nem térdesedik és nem bolyhosodik, nagyon régóta veszem neki ezeket a nadrágokat már.

2012. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!