Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hány éves korotokban...

Ti hány éves korotokban szeretnétek gyereket és mennyit? A nevükön is gondolkoztatok már?

Figyelt kérdés
A saját korotokat és nemeteket is írjátok oda! Köszönöm!:)
2012. aug. 30. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
25éves korom körül, egy kisfiút,( Benjamin ) és egy kislányt ( Karina, Laura ) 14éves lány:)
2012. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Én 22 éves vagyok,a párom 28. Jövő nyáron kezdünk próbálkozni a babával,szeretnénk,ha tavaszi-nyári baba lenne,így ha minden jól megy,én 24,Ő pedig 30 éves lesz az első gyermekünk születésekor.

Egyébként nagy álmunk,hogy 3 gyermekünk legyen,majd meglátjuk,hogy a körülmények mit engednek. Kettő az biztos.

Elsőnek inkább kislányt képzelünk el,de örülünk akkor is,ha fiú lesz.

A kislány név már legalább 2-3 éve megvan,Emma. Mindketten imádjuk ezt a nevet és 100%,hogy így nevezzük majd a kislányunk.

Tetszik még a Léna(a páromnak nem annyira),a Hanna,Szófia,Maja,Lea is.

Kisfiú neveink még nincsenek fixek,de tetszenek: Dániel,Áron,Máté,Vilmos(ez csak a páromnak).


A gyerekek között kb 3év korkülönbséget szeretnénk! :)

2012. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon szeretnék gyereket...:/ Lehet picit furcsán gondolkodom, de 30 éves koromig szerintem eszembe se fog jutni... (Persze nem szeretnék egyedül élni, csak gyerekre nem vágyom igazán.)


14/F

2012. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Rat Poison ***** válasza:
100%
A legtöredelmesebb vallomás részemről az lenne, ha sohát mondanék minderre. Nem elég családcentrikus, gondoskodó és önzetlen a természetem hozzá, képtelen volnék alávetni az önmegvalósításom eszméjét "civilek" igényeinek. Bizonyára másféle neveltetés szükségeltetne a potenciális csemetémnek, mint amilyet én nyújthatnék neki. Mindkettőnkre nézve így a jobb, mondom ezt egyelőre legalábbis. Később még elkanyarodhatok egy felelősségteljesebb irányba.
2012. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

20 éves koromban akarok gyereket, ha nem jön össze most, akkor 21. Egyenlőre egy gyereket szeretnénk, de lehet h kettőt. Majd meglátjuk, elsőre inkább lányt gondolunk, aztán meglátjuk.

Kedvenc neveim Álmos, Iván, Teodor, Zselyke, Nola, Zoé.

Ezek az én neveim, páromnak egyik sem tetszik, ő Priszcillát szeretne, fogalmunk sincs hogy milyen neve lesz a gyerekünknek:(

És Te kérdező?

20L

2012. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék gyereket már csak azért sem, mert tudom, hogy nem vagyok gondoskodó, csak magammal tudok foglalkozni és a gyerekekkel is rosszul bánok meg felelőtlen is vagyok. Lehet, hogy ez majd megváltozik, de ha szeretnék is gyereket, akkor 1-et, max 2-őt és fiút nevet meg majd úgy választok, hogy sehogy sem legyen ciki, mert jól tudom, milyen, ha az embernek égő neve van (az öcsémnek van ritka idióta neve és nagyon sajnálom szegényt)

13/L

2012. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

18 éves vagyok és 3 hete volt abortuszom ( missed ab. miatt )

19-20 évesen szeretnék babát. Az orvos mondta hogy 4 hónap mulva próbálkozzak megint de nekem ki kell hevernem a 11 hetes terhességem elhalását.

2012. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
15 évesen szeretnék egy kis ördögfiókát a családomnak. lucifer nevet adnám neki
2012. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen egyáltalán nem szerettem volna, aztán mikor 28 évesen férjhez mentem, akkor már igen, csak sajnos nem sikerült. 33 éves lettem, mire megszülettek az ikreim. Akkor úgy gondoltuk, megállunk kettőnél, de úyg látszik, folyamatosan változik az ember gondolkodása. Most 38 vagyok, várjuk a tesót, őt kicsit későbbre terveztük volna (mire az ikrek elkezdik az iskolát), de úgy tűnik ő meg kicsit sietett ;)
2012. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!:)

Én 16/L vagyok, és egy vagy két gyereket szeretnék, de kislányt mindenképpen. Lánynevek közül nekem a Dóra, Lili és a Kamilla tetszik, fiúnév pedig a Balázs. Én olyan 30 éves koromig nem szeretnék babát, de lehet, hogy meggondolom majd magam. Jöhetnek még válaszok!:)

2012. aug. 30. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!