Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hány éves korotokban...

Ti hány éves korotokban szeretnétek gyereket és mennyit? A nevükön is gondolkoztatok már?

Figyelt kérdés
A saját korotokat és nemeteket is írjátok oda! Köszönöm!:)
2012. aug. 30. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
25-26 éves korom körül szeretném az elsőt, és rá 2-3 évre a másodikat, többet nem. Sok lánynév tetszik, pl. Réka, fiúnévből már annál kevesebb, de pl. az Andrást szépnek tartom. 21L
2012. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én 24 éves vagyok, a párom 29. Már 2 éve szeretnénk babát, de még várunk egy kicsit, hogy legalább munkám legyen, mert 2 éve hiába keresek, így most külföldre megyünk megalapozni a jövőnket.:) Ha ott sikerül egy évet ledolgoznom, akkor elkezdünk próbálkozni a babával (persze csak akkor, ha a páromnak is lesz munkája). Szóval, ha minden jól megy, akkor legkésőbb 27 éves koromban szeretnék szülni, amikor a párom 32 lesz. De az élet már többször áthúzta a számításinkat, úgyhogy majd meglátjuk hogy sikerül.:) Viszont én 30 éves korom előtt szeretnék 2 gyereket és utána egy harmadikat is.:)


Ha az első gyerekünk fiú lesz, akkor a Péter nevet fogja kapni, ha lány, akkor pedig Anna lesz. De nagyon tetszik nekünk fú nevek közül: Ádám, Zoltán, Dániel. Lánynevek: Emma, Ivett, Lotti, Sára, Abigél, Adrienn, Virág, Gréta, Lili.


Egyébként tizenévesen, ha valaki kijelenti, hogy ő nem akar majd gyereket, az úgysem így lesz (persze vannak kivételek). A húgom szintén azt mondta, hogy neki nem lesz gyereke. Viszont most 20 éves és most már más erről a véleménye!:) Nem azt mondom, hogy minden gondolata e körül forog, de már nem zárkózik el tőle, sőt már azt is hallottam tőle, hogy milyen neveket szeretne majd adni a gyerekeinek!:D

2012. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 16 éves korom óta tudtam, hogy 22-24 évesen szeretnék babát, és Annának fogják hívni. A férjem egész kicsi kora óta tudta, hogy ha neki lánya lesz, Annának fogja hívni. Így teljesült mindkettőnk vágya, 6 héttel a 23. születésnapom előtt megszületett a mi Annánk! :) Fiú neveken nem gondolkodtunk soha, így azt nem tudjuk.
2012. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!