Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyermek betegsége esetén,...

A gyermek betegsége esetén, ha nekem szükségem van rá ad a saját orvosom igazolást? Vagy a gyerek orvos?

Figyelt kérdés
Jövőhéttől esti gimibe fogok járni, és az új szabályok szerint az estiben is ugyan úgy le kell igazolni a hiányzást, mint a nappali tagozaton.Csak munkáltatóit vagy orvosi igazolást fogadnak el.Most kezdi kisfiam az ovit, ami azért jár betegségekkel is, ha muszáj vele itthon maradnom olyan esetben én magamnak honnan tudok igazolást kérni?
2012. aug. 30. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tudod beszélni a saját orvosoddal, hiszen ez elég nyomós indok. Nekem már arra ad igazolást néha ha bemegyek és közlöm hogy elaludtam. Szóval szinte biztos ad. Előre beszéld meg vele, hogy ha ilyen lenne igazolja le. Azt hogy a gyerekorvos adhat-e neked azt nem tudom, lehet hogy van erre is valami szabály, de tényleg fogalmam sincs.
2012. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a gyerekorvos,hisz ő látja el a beteget. Táppénzes papírt is ő ad, ha a gyerek után GYÁP-ra vagy jogosult.
2012. aug. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2012. aug. 31. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!