Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek felébresszem,...

Szerintetek felébresszem, vagy hagyjam aludni?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babám. Nem mondom, hogy fix a ritmusa, de az esti fürdés fél kilenc körül és aztán a fekvés/alvás igen.

Ma viszont egész délután nyűglődött, kevesebbet aludt a szokásosnál, sokat sírt, mire végre tudott kakilni. Aztán szopizott egy keveset és elaludt úgy fél hét körül. Máskor is van ilyen kora esti "szunnyadás" nála, de most úgy tűnik "úgy maradt". Nem tudom, mi tévő legyek. Végül is nem tragédia, ha ma nem fürdik, csak így meg lehet hogy arra ébredne, hogy megpróbálom hálózsákba varázsolni, nem beszélve, hogy a pelust is vagy 3/4 6-kor cseréltem, kérdés mennyit bír...

Ha meg felkeltem, akkor lehet hogy kikeverem, és itt kukorékol majd nekem fél éjszaka.


2012. aug. 30. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hagynám aludni.
2012. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem bolygatnám.
2012. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bent van a zsákban. Alszik. :o)

Ha kifolyik a pisi, maximum cserélünk ágyneműt...


Kíváncsi vagyok, mikor ébred majd. Eddigi rekordja 10 és negyed óra alvás. Remélem nem kell majd 5-kor felkelni (és fent is maradni, a szopi és visszaalvás természetesen nem gond...)

2012. aug. 30. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha éhes lesz, vagy túl nedves a pelus, akkor úgy is fel fog kelni. :)
2012. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ébren? :D
2012. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egész jól jöttünk ki a dologból.

3/4 3-kor ébredt, szopi, majd alvás.

Csakhogy annyira dugig voltam, ő meg csak az egyikből szopizott, hogy fejni kezdtem. MIkor végeztem és visszamentem, megint megébredt. Böfi, és újabb szopi. Aztán hajnalban már nem is tudom, oda vettem az ágyba, apa épp elutazott, így az ő helyére tettem. 3/4 7-ig "lehettem az ágyban". Most már álmoska, de még hajtja magát a pihenőülésben.


Ici-pici pisi jött ki reggel, épp csak pár centis foltocska. Szépen kibírt 13 órát. :D


Köszi Nektek!

2012. aug. 31. 08:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Mármint a pelus bírt ki ennyit. :DD
2012. aug. 31. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!