Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás befejezése után...

Szoptatás befejezése után akora lesz a mellméret, mint terhesség előtt volt, vagy mint terhesség alatt? Ti hogy tapasztaltátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sztem kisebb lett.:(

Amúgy sem volt túl nagy.

2 fiam van, mindkettő szopott/a pici(13hó) még szopik, de

én kisebbnek látom.

2009. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp kisebb lesz, mint a terhesség alatt, feltéve ha sok plusz kilót szedett fel az anyuka! Bár ez attól is függ, hogy mennyi ideig tart a szoptatás. Én 20 hónapig szoptattam a kislányom, a végén már jóval kisebb volt a cicim, mint a szoptatás elején!
2009. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9 hós a fiam, 2-3szor szopizik. 5 kg maradt rajtam, de a cicim is megnőtt. Nem tudom még változik-e. 80A volt terhesség előtt, terhesség alatt lett Bs, most Cs vagy Ds lett.
2009. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az nem lenne jó, ha még kisebb lenne, mert előtte is kicsik voltak :(
2009. júl. 27. 22:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 75C volt a méretem a terhesség előtt,az idő teltével nagyobb lett,80A-s,és szoptatás alatt is ekkora volt.2hónapig tudtam csak szoptatni,és utána visszament 75C-re.Sajnos.
2009. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
két fiu után nekem is kisebb lett!Bár biztos függ attól is mennyi kiló maradt rajtad!
2009. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem sokkal kissebb lett:(
2009. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is visszament negativba! pedig milyen jo volt egy kicsit nagyobb cickóval.
2009. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akinek nagyobb maradt, azon plussz kilok is maradtak?
2009. júl. 29. 18:29
 10/11 anonim ***** válasza:

En 75Bről indultam vékonyan, 25 kg-ot hiztam és 80D-s mellekkel szültem. Csak négy hétig fejtem a semmit, két hétig szopott a fiam, tejem minimális volt, 20-50 ml naponta.

Még le sem fogytam, a cicim már visszament B kosárra, majd amikor lefogytam a kormeret is 75-re.

A méret tehat a regi, de a forma???

Szanalmas. Log ez a kicsi is, olyan, mintha a bor nagy maradt volna, csak a toltoanyag hianyzik. Most ismet babat varok, elso trimeszter vegen vagyok, meg nem hiztam, de a cicim sem nott, nem is duzzadt, nem is erzekeny.

Kb ket ev es en megcsinaltatom, mert a 3. gyereket csak 5-8 ev mulva szeretnenk.

2009. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!