Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Összefügg a mellméret a...

Összefügg a mellméret a szoptatás és a fejés?

Figyelt kérdés
Nem túl nagy a cicim és fejni sem tudok. Létezik, hogy vlk kis ciciből sokáig szoptat és fejni is tud egy keveset? Vagy a nagycicis sem biztos, hogy tud? Csak kíváncsiság....
2009. febr. 23. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A mellméretnek az égvilágon semmi köze a szopihoz és a fejéshez (szerencsére)

Nekem is kicsi volt, mióta szültem majd' 4 számot nőtt:D

2009. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Semmi köze hozzá.A kis szúnyogcsípésemmel 1 évig szoptattam. (mondjuk nőtt is a tejtől 2 számot) Aztán visszacsökkent a mérete, de az most nem volt kérdés. 3 hónapig fejtem is, minden gond nélkül. A nagymellű unokatesóm meg 1 hónap után pótol tápival, mert nincs elég teje. (mondjuk ez ügyben lehetne tenni is, de ez sem kérdés és nem az én dolgom)

Szóval, semmi köze hozzá.

2009. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi köze nincs a méretnek ahhoz, hogy mennyi teje van az embernek és tud-e fejni. Nekem nagy mellem van, rengeteg tejem és fejni is tudok. A barátnőm pont ugyanaz az alkat, mint én és sajnos egy csepp teje sem volt :(
2009. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Az eredeti kicsi mellből annyi tejem van, hogy a nagyevő babám mellett még adok is le tejet.
2009. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75 B-s melltartót hordtam terhesség előtt, most 80-asat. A 4. babámat szoptatom most már 6. hónapja úgy, hogy eddig még tejen kívül nem kapott semmit. A Nagyok is több mint másfél évig szopiztak:) A 3. baba mellett még el is adtam a lefejt tejből. A picinél eleinte még fejtem minden szopi után, de kb 3 hónap után abbahagytam, mert megtelt a hűtő:)
2009. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!