Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a babakocsi...

Szerintetek a babakocsi garanciája csak a vázra és a kerekekre szól, vagy a kocsi huzatjára is?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 2. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a huzat a varrás mentén szakad el, akkor szerintem van rá garancia, de ha ki hasad, akkor nem hiszem, mert az olyan mintha elvágta volna az ember, és azért az anYag félév alatt nem öregszik meg annyira, hogy kihasadjon. A vázra biztos él a garancia, kerekekre igen, de a gumira nem hiszem, hisz ha a kocsi vagy bicikli defektet kap, arra sincs garancia!
2012. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A varrás mentén elengedte, ill ahogy az ülőfelület hozzáér a vázhoz szétmállott az anyag. Látszik rajta, hogy nem mi okoztuk a sérülést. Egyedül a kerekekkel nincs baj, amúgy egy rakás hulladék az egész kocsi. :(
2012. szept. 2. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:
hat a legjobb lesz ha visszamesz reklamalni ahol vetted,mert szerintem ez nem normalis dolog hogy malik szet az anyag.amugy megkerdezhetem milyen kocsi?
2012. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hétfőn visszük vissza. Sok hibája van még ezen kívül, pl eltört a hegesztés mellett...

Raf-Pol King

2012. szept. 2. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ezektől az olcsó kocsikr nem lehet sokat elvárni, sikány minőség, vidd vissza, és ha nem tudják javítani, valami másra cseréltesd!
2012. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A garancia mindenre vonatkozik, az egész kocsira, ebbe a huzat is bele tartozik.

Én biztos, hogy visszakérném az árat, ha nem akarják, akkor kérném a vásárlók könyvét vagy fogyasztóvédelemmel ijesztgetnék.

Szörnyű, hogy manapság mennyi hulladékot rásóznak az emberre.

2012. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is.

Nem tudtam, hogy ilyen rossz fajta, mert elég sokan dícsérik. Lehet csak én fogtam ki valami selejtes vackot. Minden esetre megpróbálom visszakérni az árát (bár gondolom úgyse fogják visszaadni), vagy pedig kicseréltetni egy újra. Azt meg eladom, és megpróbálok pénzt szerezni egy jobb kocsira. Hátha összejönne.

Majd megírom, hogy mi lett a vége, ha valaki esetleg így járna, tanuljon az esetből!

2012. szept. 3. 10:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Hol tart a dolog, voltatok ma?
2012. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen voltunk ma, azt mondta a nő, hogy vigyük vissza holnap a kocsit, mert a férje az illetékes, és elpostázzák a kocsit Nyíregyházára. Azt is mondta, hogy ez nem az ő feladatuk lenne (na persze, ez nem így van), de megteszik, ill azt, hogy még senkinek nem volt problémája az ilyen kocsikkal. Majd hogy nem oda lyukadt ki, hogy szándékosan tettük tönkre a kocsit. Ja, és az is kiderült, hogy ők rakták össze, csak sz@rul, mert 3 csavar hiányzik... Köztük önzáró anya is.

Szóval holnap folytatódik, megpróbálok kisírni egy új kocsit, mert nekem toldott-foldott kocsi nem kell.

2012. szept. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!