Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baby design travel babakocsi?...

Baby design travel babakocsi? Milyen? Strapabíró attól még hogy esernyő kocsi?

Figyelt kérdés

Háttámlája dönthető?Könnyen kezelhető?

Van egy nagy nehéz kocsink, ami nagyon jó volt télen, de nyárra szeretnék egy kicsi, könnyűt, amit majd mindenhol tudok tologatni.Dunakeszin lakunk, itt jó a nagy masszív, de nyáron ide-oda mászkálunk majd, jó ha a csomagtartóban is kis helyet foglal.


2011. jan. 25. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk ilyen van 1.5 éve használjuk, nagyon szeretem.

EGy hátránya van számomra, még nem jöttem rá, hogy a lábzsákot hogy kell rárakni. Bár nyáron ez úgy sem fontos.

Könnyű és szuper!!! Csak ajánlani tudom

2011. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jan. 25. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó.

Mi is ilyet vettünk 2. babakocsinak, olyannak, amit hurcolunk magunkkal mindenhova.

Dönthető a háttámla, kényelmesen tolható, jól bírja nagyon.

A fiam 7 hónapos volt mikor megvettük, mert a nagy kocsiját ugyan imádom, de képtelen voltam betenni az autóba, olyan nehéz.

2011. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, és én is csak jót mondhatok róla. Dönthető a háttámlája, könnyen irányítható, és a súlya sem vészes, és nem utolsósorban kis helyet foglal. Nekem a lábzsákkal sem volt problémám, az egyetlen "baj" mégis ezzel van, kicsit furán áll rajta. De nyáron ennek tényleg nincs jelentősége, és én most, télen is tudom használni lábzsákkal.
2011. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi nektek is:)
2011. febr. 1. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!