Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Göndör/hullámos hajú anyukák,...

Göndör/hullámos hajú anyukák, változott a hajatok szerkezete szülés/terhesség után?

Figyelt kérdés

Nekem inkább hullámos a hajam(bár vannak benne göndör tincsek)viszont úgy érzem mióta szültem eléggé megváltozott...Előtte mondjuk tény, hogy több időt foglalkoztam vele(behaboztam,tárcsával szárítottam),de ha most ezt megcsinálom akkor sem lesz olyan mint régen.Aztán hallottam 1-2 helyről,hogy megváltozhat a haj.

Tapasztaltatok ilyet?

Nem hanyagolom amúgy el magam, csak most más a frizurám mint előtte, vágattam frufrut, így is jó nekem:)


2012. szept. 3. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyenes hajam volt, de annyira mint a szög :) Aztán megszületett a fiam, és azóta hullámos lett. Nem is értem miért, de bizony ezek szerint van ilyen. Én nem örülök neki. Ha nem vasalom ki, akkor sehogy sem áll, és nem is nekem találták ki a hullámos sérót, mert kerek az arcom. Tehát a 40 fokban isteni program vasalgatni, pláne hogy azelőtt nem volt rá gondom, mert nem hullámosodott. A fodrászom sem tudja miért van ez, de azt mondta nem nálam tapasztalta először, hogy megváltozik a haj.
2012. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi,akkor tényleg van ilyen:)

Mondjuk nem annyira rossz,ha nem vasalom ki, eléghosszú, hogy a súlya lehúzza.

Viszont egy picit azért sajnálom a hullámos fürtjeimet...oké,a mindennapokban már nem tudnám úgy hordani a hajam mint régen, de akkor is.

2012. szept. 3. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapból nagyon zsírosodott (2 naponta mosni kellett), most elég lenne 2 hetente mosni. A szögegyenes hajam a 2 terhességem során el kezdett begöndörödni, szülés után meg már olyan volt, mintha daueroztattam volna. Racka birka semmi ehhez képest. 3. gyerekemet várom, kíváncsi vagyok változik-e valamit.
2012. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem göndör/hullámos volt, most inkább sima. Nem kell annyiszor mosni, mint régen, mert tovább marad szép.

De nem tudom, hogy a terhességek miatt van-e így.

Még vagy 10 évvel ezelőtt levágattam a hosszú sima hajamat, tüsi rövid volt 1-2 évig, aztán elkezdtem megnöveszteni és göndören nőtt vissza. Most az első szülésem után levágattam megint rövidre, de már megnőtt, és most sima.

Lehet, hogy amúgy is változott volna, és nem függ a szülésektől. Fogalmam sincs. De a lényeg, hogy én most jobban szeretem a hajamat mint régen.

2012. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi nektek is:)
2012. szept. 3. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!