Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hanna, Panna vagy Anna?...

Hanna, Panna vagy Anna? Melyik a szebb? És hogy becéznéd?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kizárólag Anna, és nem becézném sehogy, mert ez így szép, ahogy van.
2012. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Neharagudj de én frészt kapok ezektől a nevektől. A három közül nekem az Anna tetszik a legjobban, a hugomat is igy hivják. Én sem becézném, a hugomat sem szoktam. Unokahugom Hanna, őt sem becézzük. Panna ismerősöm Panni :)

Ha ilyen anna nevek vannak nekem mindig az ugrik be h inkább akkor Johanna, az nem tetszik? Hannának, Annának is lehet becézni.

Annát Pannának, Panninak is lehet becézni, ezért a Pannát nem választanám. Annát lehet Ancsának is becézni.

2012. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Anna.
2012. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is az Anna tetszik. Koleganomet is Annanak hivjak es az o beceneve Ami.
2012. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hanna vagy az Anna. A Panni helyes név kb. 10 éves korig. De én nem örülnék neki 20 éves koromban, hogy Panninak hívnak :D
2012. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

Pont ez a 3 név az amitől a hideg kiráz,ne haragudj de minden kislányt így hívnak aki az elmúlt 3 évben született......

31hkm

2012. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ava87 ***** válasza:

Nekem hangzásilag a Panna tetszik legjobban, viszont tényleg nem annyira illik egy felnőtthöz. Akkor már inkább Anna, ha ez lesz a neve, akkor is becézheted Pannának.

De az is igaz, hogy ezek a nevek mostanában nagyon nagyon gyakoriak.

2012. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Anna örök klasszikus, szép név, mellesleg nem ismerek egy ilyen nevű kislányt sem. Én Annusnak, Annácskának hívnám max, de így szép, hogy Anna. A másik két név nem igazán tetszik.
2012. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Anna :)
2012. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Hannánk van és nem becézzük sehogy. Ja és nem ismerek egy gyereket sem, akit így hívnának a környezetünkben.
2012. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!