Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalaitok a környez...

Mik a tapasztalaitok a környezetetekben, egy családon belül melyik gyermek a szebb? A nagyobb/kisebb?

Figyelt kérdés
Én úgy veszem észre a környezetemben, hogy ahol egynemű gyerekek vannak, általában a kisebb sokkal szebb. (Azért van kivétel, de ált. így vettem észre.) Persze a szép mindenkinek mást jelent, így egyéni nézőpontokra vagyok kíváncsi. Köszönöm!
2012. aug. 8. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nővéremnek 3 fia és 1 lánya van (fiú,fiú,lány,fiú). A második fiú ott a "szebb".

Egy másik helyen,2 fiú van,kb 2 év korkülönbséggel. Ott nagyon hasonlítanak a fiúk,nincs "szebb".

Egy osztálytársam és a testvére közt is 2 év van,ott kezdetben a nagy volt "szebb",most hogy felnőttek,már a kisebb néz ki jobban.

2012. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Férjem tesójánál két kisfiú van.

A nagyobbik tényleg nagyon aranyos, szép gyerek, de ezt a kicsi extrán überelte.

Annyira sármos, jóképű, helyes már most, hogy ezer százalék, hogy dögleni fognak érte a csajok, és tutti ő lesz náluk a csajozósabb.

Barátnőméknél is hasonló a szitu. Érdekes, mert mindkét helyen amíg csak egy volt, annyira jóképűnek láttam őket, de aztán a kistesók ezt felülmúlták.

2012. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi hárman vagyunk testvérek, egy öcsém és egy húgom van. A húgom négy évvel fiatalabb nálam és sokak szerint szebb mint én.
2014. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!