Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes anyukák! 1 Ft-os...

Teszveszes anyukák! 1 Ft-os aukciónál hogy is van?

Figyelt kérdés

Most töltöttem fel először, és szerintem nagyon rosszul csináltam, mert az egyik átmeneti overált 1 Ft-ra tettem fel min. ár nélkül.Csak fix árat írtam, ami 500 Ft.Van, aki már licitált, de csak 1 Ft-ot ad érte.Most ennyiért oda kell adnom tényleg?Vagy tudom törölni ezt az aukciót még a lejárat előtt?

A férjem szokta csinálni a teszveszt:( Gondoltam most majd én.Uhhh, de szid ma egész nap, és nem is segít.


2012. szept. 5. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Még mehet fentebb,de ha az az egy ember licitál,1 Ft-ért adod el,ezt tetted fel,nem adtál meg minimálárat.
2012. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az aukciót törölhetem?Mert most olvastam, hogy lehet ilyet akkor, ha a termék állapota megváltozott, vagy tönkrement.Megcsinálhatom szerintetek?
2012. szept. 5. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még most is állíthatsz be minimálárat, a "változtatás az aukción" cím alatt. De ugye az is pénz, talán 100 vagy 120 forint. Most nem azért de ekkora összgnél nem biztos hogy megéri, ha nem megy el, majd rakhatod fel újra. De a Te dolgod, viszont ilyen is értéknél be kell vállalnod ezt is vagy ne indíts 1 forintról!
2012. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazándiból megteheted.ám a jelent állás szerint az család(mivel semmi baja a terméknek).Ha most indítottad az aukciót nincs mitől tartanod,mert gondolom 1-2 hét a lejárat,szóval bőven elérheti az 500 ft-ot.Nem kell ennyire megijedni.Én minden cuccunkat 1-ft-ra teszek fel.Én azt tapasztaltam,hogy hogy 99%-ban jól járok vele(majd 600 adás-vételt bonyolítottam már).Szóval ne aggódj.2gyerekes+37hkm
2012. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs kapkodtam.Szóval a jelen állás szerint az csalás(és nem család)
2012. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Állítani már nem lehet rajta:(

Túlsok idő már nincs.3 nap

Érdekes, hogy amit viszont később tettem fel induló összegről, azokkal jóljárok.

2012. szept. 5. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi megfigyelő van rajta?Simán fellicitálhatják még...
2012. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1:( Pedig teljesen hibátlan, nem turkis cucc, és a képek is nagyon élesek, tök jók.500-at sem ad érte a kutya sem.Ha megnéznék, hogy ezen kívül miket tettem fel, akkor látnák, hogy csakis a kislányom ruhái, és nem a turkálóból valók.Van még kismamás dolog is fent.Ebből is gondolhatnák, és tényleg nem adok semmit drágán.3 nagyon vastag téli újszülött sapkáért sem akarnak 900 Ft-ot adni.Nem értem.
2012. szept. 5. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!