Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bolcsiben hogyan altatják a...

Bolcsiben hogyan altatják a gyerekeket?

Figyelt kérdés

masfel éves fiam megy nemsokára bolcsibe. a gyerekeket imádja, nem is ettol, leginkább az alvástol tartok. otthon cumival alszik el és az alvokájával, de mellette vagyok, míg félálomba nem esik, mivel nem kiságyban alszik és elmászna.

bolcsiben hogy oldják meg, hogy annyi gyerek alszik egyszerre, egy helyen? nem ébresztik fel egymást? lehet elalváshoz cumit használni? bocs a fura kérdésért, nincs semmi tapasztalatom.


2009. júl. 28. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha beadod,akkor mondd el hogy hogyan alszik a kicsi.

Én gyermekklinikàn voltam többször ott ugy altatjàk hogy több dolgozo van,mindenkire jut egy-két gyerek,jàtszanak vele,stb.Ha elaludt akkor othagyjàk,de idönként ellenörzik,és ha felébred azonnal mennek hozzà.

2009. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsiben legalább 6 gyerek jut egy gondozóra, igy kétlem, hogy egyesével elaltatják őket. Illetve azt is kétlem, hogy a hangoskodó gyerek ne ébresztené fel a többit néha, bár gondolom, próbálják majd megértetni vele, hogy csöndben kell lenni.
2009. júl. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most lesz bölcsis a fiam, jelentkezéskor kaptunk egy igen részletes űrlapot, ahová mindenféle szokását le kellett írni, így az alvást is. A beszoktatás ideje alatt pedig alvásnál mindenképp ott van a szülő, pont azért, hogy ha felébred a gyerek, akkor ne ébressze fel a többit. Ez nálunk 2 hét, ez alatt nagyjából szerintem meg is szokja a bölcsiben való alvást.
2009. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat. esetleg valakinek valamilyen bolcsis tapasztalata?
2009. júl. 29. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Igy egy ev elteltevel en is ugyanebben a helyzetben vagyok. Hogy tortent a bolcsibe szoktatas nalatok. Bocs hogy nem valaszolok, hanem kerdezek.
2010. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a bolcsibe szoktatás simán ment szerencsére, már 1 éve jár a fiam:)) kb 1 hét volt míg ott nem aludt sírosabb, de aztán nem volt sosem gond, nagyon megszrette a dadusokat, ez sokat segített...a mai napig nem tudom, hogy alszanak, de alszik, és ugy kell felkelteni a fiamat:) mondták a dadusok, hogy van akinek a kezét kell fogni, valaki rogton elalszik..de ha hinni lehet a fiamnak, o most a mellette alvo barátjával szerintem eleget bolondoznak elalvás elott....

nálatok hogy ment?

2010. okt. 17. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!