Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliába szeretnénk kimenni 1...

Tóthné Erzsébet kérdése:

Angliába szeretnénk kimenni 1 évre dolgozni, és persze vinnénk a gyerekeket is, hogy tanulják a nyelvet. Vajon mennyit kell fizetni az általános iskoláért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 12:16
 1/3 ava87 ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerint Angliában ingyenesek az állami iskolák. Nekem azt mondták, hogy még a tankönyv is ingyen van, csak az egyenruhát kell megvenni.

Tapasztalatból még nem tudom, de minket is érinteni fog a dolog, ezért kérdezősködtem utána.

2011. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi itt élünk, és a párom kislánya már 3. éve jár ide iskolába. Ingyenes az iskola, az egyenruhát (és egyentáskát, egyenkulacsot) az iskolában illetve tescoban és egyéb helyeken lehet megvenni, viszonylag olcsón.

Amúgy mindenki nagyon kedves volt vele, volt, hogy "környezetismeret" tárgyból egy külön órát szenteltek Magyarországnak az ő tiszteletére.

2011. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Aki kint él tőle kérdezném, hogy Ti mit dolgoztok? Én beszélek angolul de a férjem sajnos nem. Én tanítóképzőt végeztem, ő festő és buszvezető is.
2011. okt. 21. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!