Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A te férjed megértő, ha beteg...

A te férjed megértő, ha beteg vagy, vagy okol, nehogy megfertőzd a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 09:37
 1/8 A kérdező kommentje:

Az én férjem olyan tapintatlan ilyen szempontból. Vádlón beszél velem, mintha én tehetnék róla, hogy fáj a torkom, náthás lettem, és rosszul érzem magam.

Az is a baja, hogy reggel nyűgös vagyok, míg meg nem ittam a kávémat, ilyenkor szólni sem lehet hozzám, de miért nem lehet ezt megérteni?!

2011. aug. 7. 09:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hűhaaaa.....érdekes egy férjed van.Mi most voltunk betegek sajnos,de sosem vádol és nem hibáztat ha véletlenül tőlem kapja el a pici.
2011. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na az kéne még! Nehogymár te legyél a hibás, hogy beteg vagy. Fura elképzelése van.

Én se vagyok életképes a kv előtt, nekem utána is kell egy fél óra a gép előtt bambán ülve, amíg felébredek. Addig morcoskodok. A 3 éves gyermekem is tudja, addig ő sem zaklat. :)

2011. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ava87 ***** válasza:
Nálunk eleve az van, hogy én csak akkor leszek beteg, ha a gyerek előtte összeszedett valamit, és rámragasztotta :) De szerencsére ritkán beteg, így én se sűrűn. Érdekes, csak tőle vagyok képes amúgy minden szutykot elkapni, mástól sose. A férjemre meg én ragasztom át a kórságokat. De nem szoktunk ebből problémát csinálni. Amúgy ha én beteg vagyok, szerintem rosszabb vagyok, mint tíz náthás pasi, hozzám se lehet szólni, minden idegesít :)
2011. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, elég érdekes a férjed, már ne haragudj... Én is nyűgi vagyok a kávé előtt, ezt ő úgy előzi meg, hogy ágyba hozza reggelente a kávémat :) Ha beteg vagyok, nem üvölti le a fejem, reggel munka előtt este munka után ő látja el a babát, én pedig tudok pihenni közben. Ha hétvégén vagyok beteg, akkor egész nap ő szolgálja ki a fiatalurat :)
2011. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hah, inkább vádolna, de viccen kívül... az enyém hipochonder. Ha megemlítem, hogy fáj a torkom, ő másnapra tuti benáthásodik, és neki jobban fáj.

Ha véletlenül megvágja az ujját (negyed milliméteres seb - amit addig piszkál, míg vérezni nem kezd), akkor minimum fél méter gézzel kell betekernem, mert fááááj...

Karácsonykor mindketten betegek voltunk, lázzal, torokfájással, náthával, stb. Kb. tíz percenként ugrottam az ágyból, mert "szíívem, főzöl nekem teát? csinálsz vajas kenyeret? stb."

Aztán egyszer elegem lett, jól kiosztottam, azóta visszavett a tempóból. ;)

2011. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem normális...az én párom annyira megértő, hogy lefoglal négy gyereket, míg én pihenek kicsit. Eszébe nem jutna beszólni, hogy megfertőzöm a gyerekeket, egyébként is ők hozzák haza a legtöbb betegséget, na meg családban természetes, ha körbejár a betegség.
2011. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem okol, de nekem magamtól is van annyi eszem, hogy amivel lehet, próbálom védeni a gyerekeket. Elég kicsik még a fiaim 5 és 2 évesek, így amikor például influenzás voltam februárban, szájmaszkot hordtam itthon és a szokásosnál is gyakrabban mostam kezet, fertőtlenítettem a kilincseket, ilyesmit. Nem is kapta el rajtam kívül senki. Nyilván az ember ahogy tudja, védi a családja egészségét. Arról, hogy beteg leszel, nem tehetsz. Arról viszont igen, ha nem ügyelsz ilyenkor is a higiéniára.
2011. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!