Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők szoktatok ti igy...

Szülők szoktatok ti igy beszélni a gyerekeitekkel?

Figyelt kérdés
na szóval mit gondoltok ti azokről akik ezeket mondják a gyerekeinek: dögölj meg,büdös-mocskos kur*a,ott egyél hol bas*tál,a rák egyen meg,menj a bakkodhoz,kinek a fas*át rángattad..meg ezek hasonlók,és a gyerekek 14és 16 éves lányok.??

2012. szept. 7. 11:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
jesszusom igen intelligens szülőkkel állhatunk szemben.....
2012. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nem minden nemzőképes ember alkalmas szülőnek. Ez egy remek példa, hogy miért nem.
2012. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Borzalom
2012. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Aki így beszél a saját gyerekével az valami elmebeteg.
2012. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
És sajnos az ilyen gyerekek menekülnek otthonról, és lesznek 15-16 évesen terhesek, és lesznek ugyanilyen szülők... Tisztelet a kivételnek.
2012. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Lehet tippelni, hogy milyen színű a bőrük? :-)


Viccet félretéve: nagyon szomorú. A mi családunkban még egy "hülye" sem hangzik el a másik felé sosem, nem hogy ilyen trágárságok...

Alja népség.

2012. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Basszus, én max a hugomnak mondom, h 'te nem vagy komplett', vagy dili vagy, max leidiótázom :D De sose bántó szándékkal, amit ő is tud. Sem hogy egy rokonomnak, de senkinek nem tudnék ilyet mondani!
2012. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát velem anno nem beszéltek így a szüleim, és most mondom, hogy akármilyen lesz a kislányom, vagy akármit tesz, az én gyerekem, és nem fogok vele így beszélni. Mi anyuval nagyon jóban voltunk, mindent tudott, mintha a barátnőm lett volna. Ő simán tett célzásokat arra, hogy 'na mit csinálhattunk a párommal' vagy pl. egyetem előtt mondtam neki, áhh.. nekem ehhez nincs agyam, inkább apáca leszek, erre benyögte apu előtt, hogy 'ááá, kicsim, arról te már lekéstél' és sok ilyen beszólása volt neki, de poénból. Vele el lehetett ilyeneken is hülyéskedni. De álmomban nem tudnám elképzelni, hogy bármikor is ilyet mondjon egy anya..
2012. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
senkivel nem beszélek így, nemhogy a gyerekeimmel
2012. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Soha nem beszélnék így a lányaimmal,de elgondolkodnék rajta ,hogy 14 !!! ill. 16(talán ez elmegy) évesen nemi életet élnek..Nekem ez jött ki a szidalmazásokból.
2012. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!