Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8-as ikrek az USA-ban. Mi az...

8-as ikrek az USA-ban. Mi az igazság velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarom elhinni!!!
2009. júl. 29. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Én is nehezen hiszem, képeket nem találtam róluk. Nem ez idáig a legnagyobb számú ikerpár? Ha igaz. Jövőre majd 10-es ikrek lesznek? Mekkora egy ilyen baba? Szerintem ezek - ha igaz egyáltalán - nem is maradnak életben.
2009. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem,hogy hogyan tud az az anya annyi felé oxigént,vért,tápanyagot,vitamint szállítani,hogy mindegyik baba eleget kapjon?Lehet szed vitaminokat,na de azt se lehet korlátlanul.Szerintem ez már nem természetes.
2009. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Erre gondolsz?

[link]


Én sem találtam többet, csak az alap infokat.


A Travel & Living-en szokott lenni a John és Kate +8. Náluk úgy volt, hogy jött egy kettes ikerpár, majd egy hatos. Mindegyik mesterséges megtermékenyítéssel és talán 1,5-2 év volt közöttük. Így kívülállóként elég vicces, amikor egyszerre 8 gyereket kell ellátni, én valószínűleg belebolondultam volna. Ha jól emlékszem, közel normál súllyal születtek, mindegyiknél minden rendben. Most olyan 5-7 évesek lehetnek.


Persze, hogy nem természetes, de ha egyszer nagyon-nagyon vágysz gyerekre és mesterséges megtermékenyítéshez kell folyamodnom, akkor nagyon kemény döntés egy részleges abortuszt vállalni ha kiderül, hogy sokan vannak.

2009. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Na de akkor minek ültetnek be annyit? Úgy tudom Magyarországon pl csak max hármat. De igaz, hogy képet nem mutattak a nyolcasikrekről:-)) Lehet, hogy ez is csak legenda:-)
2009. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam, még nem olvastam végig:

[link]


Az oké, hogy 3-at ültetnek be Magyarországon, de pl. a svédeknél egyet, az USA-ban nem tudom, hogy maximalizálva van-e, de az még osztódhat...

2009. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Ezen az oldalon van kép az anyuka hasáról -- [link]


Itt pedig a babákról --

[link]

[link]

[link]


Annyira hihetetlen, hogy egyszerre nyolc babával volt terhes, hogy tarja el őket??


Nem ez a nő akar Angelina Jolie-ra hasonlítani??

2009. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Naggggyon durva! Mekkora has??? Hogy tudott ezzel egyáltalán talpon maradni? És utána vajon hogy nézhet ki?? Földig lóg neki, vagy ez ugyanúgy vissza tud húzódni? A gyerekek meg... Aranyosak. És hasonlítanak egymásra? Biztos egy helyről jöttek?:-))

Azt hallottátok, hogy eredetileg 7ről tudtak? És csak a szülés közben derült fény a nyolcadikra? Hogy helyezkedhettek el?? Alapjában véve nagyon érdekes, de rettenetes is önmagában. Szerintem anya-és babaveszélyes dolog volt ez!

2009. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy az említett sorozatban a csajnak utána meg kellett plasztikázni a hasát, mert enyhén szólva is undorító volt (idézet a csajtól), lógott és olyan állagú volt, mint a kelt tészta. Úgyhogy ha 6-al randa, akkor 8 gyerek után?
2009. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!A linkeknek külön örülök.Szerintem is nagy felelőtlenség volt az anyuka és az orvosok részéről.De most már azt kívánom, hogy legyenek egészségesek és nőjönek fel boldogságban.
2009. júl. 31. 00:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Uramisten!

Remélem van segítsége ennek a nőnek...

Minden tiszteletem az övé,én nem tudnék ennyi gyerekkel mit kezdeni.


Szerintem ilyen sok számú gyerek felett már elvész az élvezet. :-)

2009. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!