Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek minden férfi így...

Szerintetek minden férfi így gondolkozik?

Figyelt kérdés

Ami miatt feltettem ezt a kérdést, h ismerősöméknél (házaspár)kiderült,h 2 év után azért nincs baba, mert a női oldalon nagy problémák vannak, 2%, h teherbe eshet, de akkor se spontán módon. Válófélben vannak, azt mondta a férj, h neki saját gyerek, család kell, ő nem ér rá lombikot meg mindenféle meddőségi cirkuszt végigcsinálni 2% esélyért. Nm tudom milyen lelkiállapotban van a nő, de biztos nem jóban...de a férfit is megértem valahol....

Létezik olyan férfi , aki ha mondjuk saját gyereket szeretne kitart mégis a párja mellett?

Tudom, a szeretet, szerelem nem csak a gyerekvállalásról szól...de spec. én bizonytalan vagyok abban, h engem a párom nem hagyott volna el azért, h nem lehet gyereke sosem?.....



2012. szept. 7. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki szereti a párját az kitart mellette jóban rosszban!Ez a férfi nem szereti igazán a feleségét.Ha én kerültem volna ilyen helyzetbe és nekem mondott volna ilyet a férjem én magam küldtem volna el.Szerintem egy nőnek épp elég nagy csalódás hogy nem lehet gyereke(persze vannak kivételek).Nekem hála isten van gyerekem,de ha nem lehetett volna akkor is 100%-ig biztos vagyok benne hogy a férjem nem hagyott volna el.És azért mert szeret.
2012. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.Anyukám egyik barátnőjének se lehetett gyereke a betegsége miatt de a férje még mindig mellette van és támogatja(már lassan 20 éve házasok). Szerintem aki csak így ott tudja hagyni a feleségét akkor nem is szerette igazán és meg se érdemli.
2012. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt én is megértem, hogy saját gyereket akar, de azért a lombikot megpróbáltam volna ha szeretem az illetőt.

Több doki szerint a páromnak nem lehet soha saját gyereke (ezt még régebben modnták) most mégis itt alszik a szomszéd szobában a lombikkal fogant közös vér szerinti babánk.

2012. szept. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolkozik így minden férfi..az én férjem sem:) azt mondta sebaj majd veszünk egy kutyát:) vettünk is kutyát:)) és láss csodát tíz év múlva összejött a bébi:)))))))aztán meg még egy:) most következik a harmadik még gyorsan mert közel vagyok a negyvenhez tehát nem sok időm maradt. Neked kell ismerned a párodat..tedd fel neki a kérdést..
2012. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hála az Égnek nem gondolkozik így minden férfi! Mi 5 éve próbáljuk összehozni az első babánkat és velem van a baj sajnos, de mindig mellettem áll, biztat. Nekünk hétfőn lesz az első inszeminációnk, egy rossz szava sem volt, hogy neki jönnie kell sokadszorra velem. Azt mondta, ha nem sikerül a sok inszemináció és lombik sem akkor örökbe fogadunk egy picit. Nagyon szeret és én is őt máskülönben nem lehetne kibírni ezt a szőrnyű időszakot!
2012. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én elhiszem ezt nektek....Csak gyakorlatilag nem tudom....ha én pl. családot szerettem volna , babára vágytam volna és nem lehetne...Hááááát...kutya, meg örökbefogadás engem nem tudna meggyőzni....De biztos csak a negatív példák miatt vagyok ilyen "hitetlen". De mindenesetre azt örömmel olvasom, h később mégis összejött a "lehetetlen" baba, így legalább valahol igazolást nyert, h érdemes kitartani.
2012. szept. 8. 09:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek kérdező!Ezek szerint ha neked nem lehetne akkor a párod simán elhagyna és fordítva is igaz,te is elhagynád a párodat ha neki nem lehetne.Akkor ti nem is szeretitek egymást!!!Aki feltétel nélkül szereti a párját az nem hagyná el semmiért.Az ilyen nem igazi kapcsolat.Ha nem a baba miatt akkor előbb-utóbb el fogjátok hagyni egymást,mert nem tudjátok megoldani a problémákat inkább menekültök.
2012. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!