Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban sok távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sok távkapcsolatban élő férfi gondolkozik így?

Figyelt kérdés
"Nincs abban semmi rossz, ha a haverokkal elmégy szórakozni. Időnként rád mászik egy-két csaj... nem gáz. Férfi vagy, ez természetes. Attól még szereted. Ezek a futó kalandok, semmit nem jelentenek. Csak a biológiai szükségletek kielégítése. Na meg a haverok előtt is égő lenne kihagyni. Olyan messziről úgysem fogja megtudni. Már nincs sok időd. Éld ki magad. Mert amint összeköltöztök vége a bulinak. Nem lesz több szabadság, függetlenség. És jönnek a gyerekek is... "
2010. máj. 27. 14:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2010. máj. 27. 14:09
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzasztó! Mi is ritkán találkoztunk a párommal míg össze nem költöztünk, de még a távolból is minden szabad idejét rám fordította (telefon, msn, internetes játékokon együtt játszottunk stb.)

Nem tartom korrektnek ezt a felfogást. Te mit éreznél, ha a barátnőd csinálná ezt veled?

21 L

2010. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nee, ne értsd félre... én lány vagyok, és az előbb olvastam azt a kérdést és a választ és nagyon elszomorított...:( és én is azt szeretném tudni, miért gondolkozik így, aki ezt vallja?!
2010. máj. 27. 14:19
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Embere válogatja, de szerintem a "gyáva" ember megy bele távkapcsolatba. Hogy miért? Mert nem meri mondani, hogy vége, mert el költözik, vagy huzamosabb ideig távol lesz.


Kisvárosból felvetek nagyvárosba suliba, én megkérdeztem a páromtól, hogy jön-e, mert ha nem, akkor puszi-puszi én léptem.


Magyarán nem akartunk távkapcsolatot fenntartani, mert az baromság!

Szerencsénkre velem jött és marha jól alakulnak a dolgok :)

2010. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem természetes ez a gondolkodás. Aki így gondolkodik, az hidd el, ha a szomszéd faluban lakna, akkor is hasonlóan gondolkodna, cselekedne.

Igaz, csak pár hónapig éltem távkapcsolatban, de nem éreztem azt, hogy félre kellene kacsingatnom amiatt, mert a a páromat csak 1x láttam hetente.


30/F

2010. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

egyik eset, amiről tudok:

az exbarátom amikor nem voltunk már együtt elmagyarázta, hogy a testi megcsalás a férfi részéről csupán "szükségletkielégítés" és attól szereti a bnőjét és külön tudják választani a szexet a szerelemtől

másik eset:

házaspárból a férfi kint dolgozik

kint is van nője

de amikor itthon van, jól el vannak a feleségével

és ez így működőképes sok-sok éve

harmadik:

a vonaton javasolta egy srác, hogy jöjjek össze egy tanárral, mert velük könnyű és akkor lesz barátom

én kérdeztem, hogy akkor az ilyen tanárnak biztos nem egy nője van

erre ő: az mindegy, hogy egy pasinak mennyi nője van, ,neked arra kell ügyelned, ,hogy te legyél köztük a királynő(a legfontosabb)

remélem nem ilyenek a pasik, ahogy hallom mindig

2010. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát természetesen nem mindenki ilyen, ha elég jól ismered a barátod, akkor le tudod vonni a következtetést, hogy kint hogy él. Pl milyen gyakran keres fel emailben, msn-en, stb. ha minden nap, és írogatja, hogy hiányzol neki, akkor nincs miért aggódni. (ezt nem egészséges sokáig húzni ilyenkor, megoldás az együtt létre kell)

amikor csak akkor válaszolgat, amikor te írsz neki, és azt is kisebb késésekkel, de amúgy nem tartaná a kapcsolatot, akkor kétesélyes, de felejtős is, mert ha nem is csal meg, megtehetné simán ennyi erővel..

fiú voltam

2010. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"szerintem a "gyáva" ember megy bele távkapcsolatba."


Olyat nem tudzs elképzelni, hogy valakinek kezdetektől így alakul? Mi amikor neten megismerkedtünk, az első levelekből ki sem derült, hogy nem egy városban élünk, egyszerűen nem volt téma napokig ez. Aztán mire előkerült ez, már kezdtük megkedvelni a másikat és a személyes találkozás csak megerősítette ezt. Azóta 2-3 hetente tudunk hétvégére találkozni, munka és suli mellett sajnos ennyi fér bele. Nagyon remélem, hogy az én párom sem így gondolkodik, mert mi az elején megbeszéltük, hogy bizalom van és nincs félrelépés, bár valóban nem tudjuk egymást ellenőrizni. Mindketten vagyunk annyira felnőttek és egyenesek, hogy megmondjuk a másiknak, ha másfelé szeretnénk menni és akkor elengedjük egymást.


Amúgy az én kérdésem volt az, amit az itteni kérdező idézett:)

2010. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hogy a távkapcs így működik a férfiak részéről. A lehető legegyszerűbben és legprofibban írta le a kérdező. Ez a valóság. Bár én úgy érzem, mintha azért kérdezte volna hogy ez probléma, vagy csak azért hogy meggyőződjön valamiről. Nem tudom
2010. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az is gyáva, aki külföldre megy dolgozni, de a feleségét, gyerekeit nem rángatja magával? Ugyan.


Egybként nem tartom valószínűnek, hogy minden pasi így gondolkozik. Emberek vagyunk, ebben is különbözünk, nem lehet minden egyforma.

2010. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!