Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te vennél így kerékpárra...

Te vennél így kerékpárra ülést a 14 hónapos gyerekednek?

Figyelt kérdés

Hamax dönthető gyerekülésről van szó, ami a boltban 30-35ezer környékén van.


Mivel a nővérem mondta, hogy van egy ismerősük, akiktől ők is anno kölcsönkapták, így eladnák. Mármint nem a nővéremék, hanem az eredeti tulajdonos. Ők megnézték, hogy mennyi az eredeti ára, így 8 ezer forintért adnál el nekünk.


Szerintem egy használt (kb. 6-7 éves) kerékpárülésért ez picit sok.

Jó, nem azt mondom, hogy 2 ezerért adja el, de részemről max. 5 ezret ér.


Főleg úgy, hogy 4 gyereket szolgált ki már eddig az ülés és napi szinten használva volt még 1 évvel ezelőtt.


Te megvennéd így?


2012. szept. 7. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egy új 30-35 ezer,akkor a negyedéért ez nem sok.
2012. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

meg

de én kifizetném a 8 ezret

szerintem nem sok érte


azt írtad az új 30-35 ezer körül van ahhoz képest teljesen jó ár az h napi szinten volt használva attól nem romlik el :-)

ha teljesen rendben van és minden alkatrész okés akkor jó vétel lesz

2012. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, ha a bolti árat nézzük, akkor még elmegy.


De nem 4 gyerek után. Főleg úgy, hogy 22 kg-ig használható (általában max. 20 kilóig szokták javasolni) és a 27 kilós unokaöcsém is benne utazott még.


Szóval értitek.. engem ez kicsit visszavesz, még ha kívülről jó állapotban is van.

2012. szept. 7. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. Elöregszik a műanyag. Hamaxot 15-ért kapsz újonnan, nekem ennyit megér a biztonság. 14 hósnak nem kell dönthető.
2012. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9000-ért már kapsz újonnan szuper gyerekülést. 14 hósnak nem kell már dönthető!!
2012. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utazás közben mindig elalszik. És nem szeretném, ha előre lógna a feje vagy oldalra. Ezért akarok dönthetőset.
2012. szept. 7. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Akár dönthetőset veszel, akár nem, mindenképpen előrebukik a feje, legalább is nekünk igen. A miénk Ok Baby, az is dönthető.

Én vettem nyakpárnát, és azt raktam az álla alá, ha elaludt.


A kérdésedre válaszolva, én nem venném meg több okból is. Eleve tartasz tőle, hogy sokáig volt használva. Ha eltörik valahol, biztos a tulajt hibáztatnád, hogy túlterhelte.

A műanyag szerintem is elöregszik ennyi idő alatt.

Én szeretek mindent alaposan megnézni, magam kiválasztani a használt dolgokat, olyat soha nem vettem amit rám akartak tukmálni anélkül, hogy én azt választottam volna.

2012. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!