Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mire költöttétek az egyszer...

Ti mire költöttétek az egyszeri anyasági támogatást?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nagyobb dolgokra tervezem költeni: ágy, babakocsi. Te?
2012. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
én a gyermekemre. abból veszek majd légzésfigyelőt meg ilyeneket
2012. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

20 ezret félreteszek, kajára a családnak, meg a pelusra

a több 45 ezret meg elrakom a lányom óvodakezdésére

igaz jövőre megy majd de akkor nem kell majd hírtelen összekaparni a pénzt a költségekre.

2012. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a két gyerekem ruházkodására költöttem leginkább,nálunk nagyon hirtelen jött a kistesó ,mert örökbefogadott gyerekeim vannak,de én kaptam meg az anyaságit,mert nem járt terhesgondozásra a vér szerinti anyuka.


Nagyon jól jött a pénz,mert hát ugye nem is számítottunk akkor arra,hogy vér szerinti tesót kapunk a kisfiam 4. születésnapjára ugyanattól a szülőpártól mint akitől a kisfiam is van,egyik nap még dolgoztam,másik nap pedig már itthon babáztam,mint az álom olyan jó volt !:-)

2012. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ment a kasszába és így is, úgy is, akkor vásárolok amikor szükségem van valamire. Nem terveztem el, hogy akkor ezt mire költsem el. (Addigra már a baba cuccok meg voltak nagy részben. De pl. van egy megtakarításunk,amit kifejezetten a babának rakunk félre nagy korára, tekinthetjük úgy, hogy akkor arra ment)
2012. szept. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Félretettük!
2012. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ment a dokinak zsebbe, adómentesen:S
2012. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
tervezett gyerekünk van,mindene megvolt,mire kaptuk a pénzt.ment a számlára,eltettük
2012. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Eltettük, egy darabig abból vásároltunk neki pelenkát, ruhát, stb.
2012. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A számlámon hagytam, jó lesz szűkösebb időkre, pl, mikor már csak a GYES-t kapom.
2012. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!