Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mire költöttétek az egyszer...

Ti mire költöttétek az egyszeri anyasági támogatást?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 09:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én egy hűtőt vettem belőle :)


egy nagyon régi, ajándékba kapott, előttünk több család által használt pici lehel hűtőnk volt, ami kettőnknek elég is volt, de hármunknak már kicsi. nagyon rég szerettem volna egy szép hűtőt, így mikor akciós lett egy inox a++ hűtő akkor elhoztuk, pont annyiba került mint az anyasági :)

hozzáteszem, a babámnak akkor már természetesen mindene megvolt :)

2012. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

20-at félretettem itthon ha kell hirtelen taxizni kórházba. Szerencsére nem kellett hozzányúlni.

A többi a megtakarítási számlánkra tettem.

2012. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó, hogy vannak, akik félre tudják tenni.. Nálunk oltásra ment (rota vírus elleni), meg pelusra..
2012. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az elsőnél sarokszekrényt vettem a gyereknek (komód és kiságy már volt).

A második gyereknél fényképezőgépet vásároltunk.

2012. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a második gyerekülést vettem meg egy részéből,a maradék elment apróságokra,persze csak is rá költöttem.
2012. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!