Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsis anyukák/apukák!...

Babakocsis anyukák/apukák! Nem vagytok felháborodva "néhol" a járdák állapotán?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen városra gondolsz? Ahol én lakok, kevés betonút van, de azok épek. Pesten is elég egyenletes. Persze rengeteg helyen rémes, de nem csak babakocsival, hanem biciklivel, gyalog, kisgyerekkel, nagymamával, szatyrokkal, sőt, kocsival is. Szerintem nem sokat segít, ha elkezdek felháborodni.
2012. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen nem csak a babakocsisok vannak felháborodva!:)

De mivel lesz jobb ha dühöngök magamnak? Ha annyira rossz a járda állapota,páran már biztos jelentették az illetékeseknek. A gond akkor van ha nagy ívben tesznek rá!:(

2012. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Múltkor a 3,5éves fiam eset a fantasztikus járdán akkorát, azt hittem repedt a feje.

Én nagyon hamar letettem a kocsit, vagy olyan a járda, hogy a hiperszuper kocsit is szétrázza, vagy nincs is. Szóval, ez van, akkor lenne rendben, ha az utcában élők közösen rendbe tennék, de sok az idős, meg minek is, így ilyenek maradnak:S

2012. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

:)

Pest! 18. kerület. Gondolom, nem mindenhol, de ahol most nekem óvodába jövet-menet tologatnom kell, az a rész iszonyatos. 3-4 méterenként, néhol méterenként olyan bukkanók, hogy igencsak leharapná a nyelvét a babám, vagy a csigolyája bánná, ha nem emelném meg a kocsit.... És most nem is a fák gyökereiről van szó, mert itt még arra sem lehet fogni :(((

2012. szept. 12. 11:56
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pesten élek, nem nagyon. Már kitapasztaltam hogy merre "nem döcögős", arra járunk.
2012. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok: viszont az felháborít, hogy nagyon kevés zebra van.
2012. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És nem is egy kis mellékutcáról van szó....mondhatnám, hogy a kerület ezen részének főutcája...
2012. szept. 12. 11:59
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

A járdák állapotán,hiányán,és az ott parkoló biciklik,autók látványán is fel vagyok háborodva! Borzasztó,ami sok helyen folyik! Előttünk pl a járdán is szokott valaki motorral elmenni,pedig a járda akkora,hogy a babakocsi pont elfér rajta. Az oviba menet meg egyszerűen katasztrófális a helyzet! Pont az ovi előtt nincs járda,az oda vezető a kanyarig tart-az is annyira keskeny,hogy egy babakocsi nem fér el rajta,hibás is-,a kanyar után nincs járda,az ovi előtt az úton kell közlekedni.

Egyszerűen falnak megyek ettől!!


Üdv: 3 lányos,19hkm

2012. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát ja, fel vagyok. De nem magunk miatt, hiszen mi ezt a babakocsizást csak pár évig csináljuk, de szegény mozgássérültek! Felháborító állapotok vannak.
2012. szept. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tény, hogy nem csak babakocsival járhatatlanok ezek az utak, és mélyen együttérzek a mozgásukban korlátozottakkal, idősekkel, gyengénlátókkal, biciklisekkel, stb.

Mindenkinek köszönöm a hozzászólását (persze jöhet még!), azt hiszem, legközelebb fotózni fogok és beküldöm az illetékeseknek. Egy próbát megér...


Minden jót, nagycsaládos anyuka! :)

2012. szept. 12. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!