Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt egy abortuszom már. És...

Volt egy abortuszom már. És mikor teherbe estem fájt a hasam és most megint fáj de a teszt negatív lett. Ha fáj a hasam az azt jelenti terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
húha,akkor én is terhes vagyok,mert fáj a hasam?
2012. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
menstruációs görcsöm van és 6án múlt el.És ugyan így fájt hetekig mikor terhes voltam tudom fura de így volt.
2012. szept. 13. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is volt rendesen (ugyan úgy mint ez előtt? Ugyanolyan volt?), és a teszt is negatív, akkor nem hiszem, hogy terhes vagy.
2012. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a terhesség miatt fájhat.Vagy van valami gyulladás,vagy más probléma,vagy csak meg fog jönni.Bár nekem is fájt a hasam mikor terhes lettem és a teszt is negatív lett és az orvos se látta még ultrahangon.Pedig már minden bajom volt.Laborba mutatták ki vizeletből.
2012. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát majd kiderül.Szeretném ha az lennék.köszi a válaszokat
2012. szept. 13. 22:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp csinálok holnap is egy tesztet.
2012. szept. 13. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Akkor szorítok Neked! Majd írd meg, hogy mi lett. :)
2012. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!