Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várnátok hónapokat azért a...

Várnátok hónapokat azért a gyermekvállalással, hogy az általatok kiválasztott évszakban szülessen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 17:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom a meleget, nem akartam nyáron terhes lenni. Karácsonykor döntöttük el, hogy jöhet a baba, májusban hagytuk abba a védekezést, következő év februárban lett 2 csíkos a teszt :-) Szóval nem akkor jött, amikor szerettük volna :-)
2012. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem teljesen mindegy mikor szülsz, ha pl. télen születik, akkor nem jó fel kell öltöztetni mindig 6 réteg ruhába, de nyáron meg nagyon jó, 1 kis bodyban ellehet. Fordítva: ha pl. tavasszal születik, milyen jó, mert lehet könnyű kis ruhákba öltöztetni, de télen meg jöhet a sok cucc, és akkor már forog, már mocorog, nem olyan könnyű az öltöztetés.....Szóval ami könnyebbség a z egyik évszakban, az nehézség a másikban,és fordítva remélem, érthető :)

2012. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem,mert úgysem jön össze :)

Kislányom június eleji,tökéletes időpont volt,ellenben a fiammal aki július elején született a 40 fokokban...Pfff,nem kívánom senkinek :)

2012. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem biztos, hogy első-második próbálkozásra sikerül. Meg amúgy is minden évszaknak megvan az előnye és hátránya. Én tavaly augusztusban szültem,pontosan akkor amikor a legnagyobb kánikula volt. Terhesen sem volt egyszerű abban a melegben. Öltözködés szempontjából viszont könnyű volt. Egy ruha és egy papucs, amiben csak úgy beleléptem. Nem kellett zoknit húzni, cipőt bekötni...a nagy pocaktól nagyon nehéz. A kórházban sültünk meg a melegben, nem volt könnyű. Ha mégis kellene választani a tavasz és a nyár lenne számomra a kedvezőbb még így is.
2012. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert vannak sokkal fontosabb dolgok is ennél.


Nem mondom, téli kisfiaim után nagyon bírnám, ha a harmadik baba nem téli lenne, de hogy emiatt várjunk, az ki van zárva.

Aki még nagyon fiatal, és van ideje meg kedve a párjával együtt kísérletezni meg ezen szórakozni, az tegye, engem aztán nem zavar. :)

2012. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem. A lányom tavaly szept végén született. Jó is volt, meg nem is. Hatalmas pocakom volt, a kánikulában nem volt olyan jó. Viszont a babát könnyű volt öltöztetni. Nem volt melege.
2012. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, mert nekem mindegy volt. Nem is tudtuk volna kivitelezni, mert 6 évbe telt mire terhes lettem. Akkor meg már pláne nem érdekelt, hogy mikor születik. Egyébként ma 5 hetes.
2012. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnék, közel sem biztos, hogy olyan könnyen teherbe esik a nő. Én örültem, hogy hamar sikerült és meg sem fordult a fejembe, hogy hónapokat várjak és ha esetleg nem sikerül, akkor várjak még 1 évet.
2012. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
Természetesen. Néhány hónap nem hosszú idő és annyit minden épeszű ember "kibír".
2012. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 annamari69 ***** válasza:

3 gyermekem van: az 1. szeptemberben született, sok gyümölcsöt/zöldséget ehettem egész tavasszal és nyáron, ez a baba szempontjából jó volt, a kánikula kevésbé, augusztusban 8 hónaposan szörnyű volt, az aluljáróból úgy tudtam felmenni, mint egy tüdőbeteg.. viszont úszni jó volt a babával a hasamban (bár jelezte, ha fázik, és elege volt, akkor ki kellett mennem a vízből), vele az volt a szörnyű, mire ehetett gyümölcsöt (az anyatej mellett) csak banán és alma volt, a végén már én sem bírtam ránézni (a mai napi utálja = 17 éves)

A 2. gyermekem januáerban született, majd megfagytam, esett a hó, a gyereket agyon kellett öltöztetni (mindenféele betegséget összeszedett/megfázott, injekciós fecskendővel kellett mérni az adagolt gyógyszert), a terhesség elején és végén szinte semmi veitaminforrás nem volt (gyümölcs/zöldség), viszont a gyerek, mire ehetett mást, legalább változatosan lehetett etetni.

A 3. gyermekem nyári, július közepén született, meghaltam a 40 fokban, mire megszültem, betegen vittem haza a kórházből, mert annyira meleg volt, az össszes ablak nyitva volt, hogy a nővérek kibírják, a csecsemők viszont megfáztak, mire ehetett volna mást. megint tél lett...

Tavasszal nem született gyermekem, de az másik 3 évszakban egyaránt akad jó és rossz is, amiért vállalsz vagy nem gyermeket. DÖNTSD EL! (Jó, ha választahatsz, mikor esel teherbe, az nők nagy része örül, ha megfogan).(Én már akkor terhes lettem, ha férjem befordult a sarkon - szerencsém volt).

2012. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!