Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hol szerzitek be az őszi/té...

Ti hol szerzitek be az őszi/téli ruhákat?

Figyelt kérdés
A teszvesz/vatera nálam már nem játszik, az utóbbi 4 vásárlással pórul jártam. (szakadt, foltos, agyonmosott cuccok voltak..) a C&A-ban elvileg 20% kedvezmény van 1 vásárlásra kuponnal, de az meg eléggé horror áron árusít mostanában. A tesco szintén. Nagyon kéne vmi ötlet! (Budapest)
2012. szept. 14. 19:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
3 éves gyerekre, ovis és utcai cuccok.
2012. szept. 14. 19:57
 2/11 anonim ***** válasza:
Angex
2012. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Háda.
2012. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
melyik Hádában van sok gyerekcucc? A a Lehel tériben nincs túl sok..
2012. szept. 14. 20:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a 3,5 évesre és a 1,5 évesre javarészt a h&m-ben, pontosabban, a teszveszen árulnak új h&m ruhákat és lehetőleg akciósan veszem meg.
2012. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mivel 3 gyerekem van, és kb. hasonló méretet hordanak, így több helyről is:

- Van egy ismerős kisfiú, akitől sokmindent örököl a fiam. Illetve a lányok amikor kisebbek voltak, egy ikres anyukától vettünk át sok szép ruhát. (nem ingyen, de jó áron).

- Turikból: ami nekem bejött: Háda Bajcsy Zs. - Nagymező sarok, Lurdy, Nagy Lajos király útja (a Lehelt is ismerem, de szerintem az csak felnőttben jó, alig van gyerekcucc); illetve kisebb turik a környékünkön (13. ker. Visegrádi utca, Victor Hugo u., Katona J. u.), de többször be kell nézni és "vadászni" kell. Ez persze időigényes.

- Teszvesz/Vatera: kizárólag személyes átvétellel. Ha nagyon ócska, nem hozom el, ha viszont jó, akkor volt már rá példa, hogy tudtam pluszban olyat is hozni, ami nem is volt meghirdetve az eladónál.

- Új: C&A - DM bababónuszban volt 50%-os kupon is (pluszban is kaptam párat ismerősöktől, akiknek nem kellett), ill. figyelem a 20%-os akciókat. Tesco: ha sikerül kifogni leárazást, akkor azért elég jó áron hozzá lehet jutni.


Nekem a cipő a nehéz dió, abból nem is szívesen veszek hsználtat, viszont nagyon gyorsan kinövik és majdnem annyiba kerül, mint egy felnőtt cipő. Mivel bölcsisek, kell kinti és benti is, váltással. Szóval min. 12 pár cipő kell az őszi-téli szezonra (plusz esetleg még gumicsizma is).

2012. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6. voltam:

- a H&M szerintem is jó, minőségre is és szépek is a ruhák, de árban drágább mint a Tesco, C&A, és nemigen van akció, esetleg szezon végi kiárusítás.

- szoktam még bababörzékre is járni, bár ott is vegyes a felhozatal, de azért lehet jókat kifogni (6. ker. Eötvös utca csalódás volt; 11. ker. Fehérvári út ill. 3. ker. San Marco u. - ez a kettő viszont jó volt)

- Van egy lány, akit bababörzéről ismerek, ő otthon is árusít, emailben elküldi képen a ruhákat, aztán el lehet hozzá menni személyesen válogatni. Lehet nála alkudni.

2012. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kedves előző válaszadót szeretném megkérdezni, hogy a 3. kerületben mikor van bababörze? Érdemes elmenni? Sokan vannak? Ruhák és játékok is vannak? Köszi a választ!


Én sem szeretek már teszvesz-en vásárolni, csak 1-2 megbízható régi eladótól. Általában én is H&M, Tesco-ban vásárolok főleg szezon végén igyekszem megvenni már a köv. évre is, ha találok jó cuccokat. Most nyár végén pl. a H&M-ben minden rövidnaci 700 forint volt, abból vettem egyből 3-at jövőre is (eredeti áron 3000-4000 forint volt darabja). Ezeken kívül még a Keletinél lévő gyerek Hádát is szeretem, ill. a Nagy Lajos király útján lévő kilós Hádát.

2012. szept. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a Keletinél csak gyerekruhák vannak?
2012. szept. 15. 08:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Igen, ott csak gyerekruhák vannak és elég nagy a bolt, szóval érdemes megnézni. Főleg hó elején, amikor árucsere van, mert az a tapasztalatom, hogy hó végére eléggé lefosszák.

Ami még eszembe jutott, az a Takko, ott is sokszor vásárolok, sokszor vannak akciók és elég jók a gyerekruhák. Érdemes regisztrálni törzsvásárlónak, mert küldenek kuponokat és e-mailben értesítenek az akciókról is!

2012. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!