Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért a nő joga dönteni az...

Miért a nő joga dönteni az abortuszról? Nekem miért nincs beleszólásom?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek abortusz lesz szerdán. Én szerettem volna a babát, anyagilag jól állunk, szülőktől külön élünk.

Így hogy ő akarja már rendben is van?


Bezzeg ha egy férfi mondja, akkor ő egy szemét, gerinctelen dög....


2012. szept. 17. 11:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ő testében van, ez esetben sajnos. Nem lehet meggyőzni, hogy mégis maradjon a baba, mert te szeretnéd?
2012. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ő joga, mert az ő testében van a gyermek (csúnyán fogalmazva). Ha minden rendben van nálatok, akkor biztos van valami nyomós oka a barátnődnek.
2012. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
22%
ő teste igaz de elég nagy "marha lehet"hogy eveteti más meg évekig küzd hogy gyereke legyen
2012. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Ő még szabad akar lenni, kiélvezni az életet, nem akar egy babával bajlódni.

Azt is felajánlottam, hogy én maradok itthon, de így sem akarja.


Ő 28, én 30 vagyok

2012. szept. 17. 11:37
 5/36 anonim ***** válasza:
59%

Sajnálom, Kérdező, hogy így van. Amit megpróbálhatnál: a kedvesed lelkére hatni- most, ha így alakult, tervezzetek együtt, hárman jövőt..

Mert mglehetősen bizonytalan a másik út, ami adódik,ha kitépi a magzatot. Te nyilván csalódsz, kiábrándulsz(én sem bíznám a jövőmet egy ilyen anyajelöltre)-ő meg lehet, hogy soha többet nem találkozik olyan férfival, aki gyereket szeretne tőle. És kis %-ban, de sajnos az is lehet, hogy nem is lesz többé magzata.

Próbáld meg..

2012. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%
Ha ennyire nem akarja, akkor szerintem jobban is jártál. Az az érzésem, hogy a gyereknek sem lett volna jó, ha egy ilyen nő neveli fel, akiben semmi anyai ösztön nincs még.
2012. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
43%
Hát, sajnos még nem ébredt fel benne az anyai ösztön. 28 évesen elég fura, hogy nem akarja a babát. Sajnállak téged, komolyan mondom.
2012. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
80%

Én is sajnállak főleg h fel is ajánlottad, h akár TE maradsz otthon a picivel (Tudod hány pasi tesz meg ilyent? Kirakatba kéne őket tenni!!)

Gonosz leszek, de azt mondom, hogyha túl van az abortuszon, lehet jobban jársz,ha keresel mást. Mert nem 16 éves, h még "élvezni akarja az életet". Ha most nincs benne meg az anyai ösztön , máskor se lesz.....Esetleg próbálj mégegyszer beszélni vele, de ha hajthatatlan, hagyd rá, Te meg gondolkozz el a kapcsolatotok jövőjéről..........

2012. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem érzi magát késznek rá, akkor jobb is ha nem tartjátok meg. Nem kell ezért haragudni rá. Ha csak miattad döntene máshogy, nem biztos, hogy olyan jó lenne annak a babának. Én tudom milyen egy anya olyan gyerekének lenni, akit nem akartak.
2012. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
21%
"még élvezni akarja az életet" -ez nekem egy 20 évestől is furcsa lenne, ha ezt kapnám- mert miért nem a szeretőjével és a gyermekkel? de egy 28 évestől már nem furcsa, sajnos beteg, torz, hihetetlenül önző dolog.(te és a gyerek is örülni szeretne az életnek, mint általában minden élőlény (és igen, mehetnél "gyesre" te is) úgyhogy itt nagy baj van a lelkével..
2012. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!