Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire érzéken...

Csak én vagyok ennyire érzékeny? Egyszerűen képtelen vagyok megnézni abortuszról szóló videót.

Figyelt kérdés
Persze nem ez a legfőbb vágyam,de még bele sem néztem már sírok. Főleg ha a kislányomra nézek. Rengeteg ilyen linkkel találkoztam itt is,de nem visz rá a lélek hogy akár csak belenézzek. Más is van így?
2011. máj. 20. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
én max 10másodpercet tudtam egyszer egy itteni hasonlo linkelt videobol megnézni....a képeket se birom.
2011. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem mertem még egy hasonló videót sem megnézni, és ne is fogok. Nyáron születik a kislányom, már most nagyon kötődök hozzá, képtelen lennék megnézni a videót vagy a képeket.
2011. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is évek óta gyakran belefutok olyan linkekbe,de még soha nem vitt rá a lélek.Majd talán 10-20 év mulva,amikor már biztos hogy soha,semilyen körülmények között nem lesz abortuszom.
2011. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én se nézek bele, mert tudom magamról, hogy nem bírom nézni az ilyesmit. De úgy konkrétan semmi ehhez hasonlót. Egyszer láttam egy videót egy boncolásról, hát én kb. sikítófrászt kaptam. Akkor jöttem rá, hogy nagyon nem akarok én orvos lenni (pedig tini koromban voltak ilyen elképzeléseim).
2011. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Avery ***** válasza:
Én sem nézném meg, semmi pénzért, szerintem később sem.
2011. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én meg egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy embereket hogy érdekelhet ilyesmi. Én még sosem "botlottam" ilyen videóba a neten, nem is foglalkoztattak az ilyen dolgok.

Ha ennyire kivagy tőle, akkor ne nézd meg!!!

Senki nem kényszerít rá, hacsak nem orvosnak készülsz vagy ilyesmi.

Beteges dolognak tartom, aki ilyen videókat néz, főleg ha mellette sír is.

És azt sem értem minek ez a kérdés.

2011. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
végigneztem egyszer,velunk megnezetek kozepsuliban elrettentes celjaval,mondhatom sikeres volt.
2011. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó neked meg mi a bajod??? Nem néztem még meg egyetlen egy ilyen videót sem!!! De ha csak rágondolok,akkor is elfog a sírás. Én már nagyon sok ilyen videóval találkoztam,akár ezen a fórumon is akaratlanul. Nem kritizálni akarom vagy bántani aki ilyeneket néz,távol áll tőlem. Csak kíváncsi vagyok más is ilyen érzékeny?! Ennyi!!! Nem kell mellé gondolni semmit!
2011. máj. 20. 15:18
 9/9 A kérdező kommentje:
14:45ös-nek
2011. máj. 20. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!