Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pajzsmiriggyel kezelt anyukák,...

Pajzsmiriggyel kezelt anyukák, ti milyen terhes vitamint szedtetek? Folsavat, e-vitamint esetleg? Vagy mást?

Figyelt kérdés
olyanoktól kérdezem, akiket előtte is már pajzsmiriggyel kezeltek

2012. szept. 18. 13:58
 1/5 Mezeine ***** válasza:
Én Femibiont szedtem végig. Gyerek korom óta alul működő a pajzsmirigyem most 30 leszek.
2012. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elevitet, ebben állapodott meg az endokrinológusom és a nőgyógyászom

egyebet nem szedtem mellé, mind a két babánk az első hónapban megfogant, elevitet is csak onnantól szedtem, hogy kiderült a terhesség

basedow-kórral kezelnek 18 éves korom óta, az első szülésem 28 évesen volt, a második 29 évesen

2012. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

basedow kórom van nekem is, kezelnek. A jód tartalma miatt kérdeztem a vitaminokat. Orvosaimat még nem kérdeztem erről, oda cask 1 hónap múlva megyek.

szóval, úgy tudom, jódos dolgokat nem szabad szedni, neked mit mondott az orvosod?

2012. szept. 18. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
hogy ne aggódjak, a gyerek kompenzálni fog, vélhetően gyógyszerre sem lesz szükségem a terhesség alatt. Így is lett, mind a kétszer végig a 9 hónap alatt (havi vérvétel volt a pm miatt) korábban soha nem látott tökéletes eredményeim lettek, gyógyszert nem kellett szednem. Szülés után viszont nagyon magasra ugrott hirtelen a T4, tehát utána is fontos az állandó kontroll.
2012. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alulműködik a pm nálam is. Nem is estem teherbe, észrevették, kaptam rá gyógyszert és most van egy 1 évesem.

Én is megyek 3 havonta vv-re, azóta is szedem a gyogyit, mert nagyon ugrándoznak az értékek.

A terhesség előtt, majd a 12. hétig femibiont szedtem, aztán meg laedevitet. Mást nem.

2012. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!