Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz ha vki lehet...

Mit gondolsz ha vki lehet hogy terhes állítólag nem fogja megtartani a babát ha az de közben meg szedi a folsavat és nem cigizik többet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt most én nem értem bocs.
2012. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első blikkre azt gondolom, h csak kamuzza, h nem tartja meg a babát.
2012. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudja eldönteni, hogy mit akar. Ez az esze.


Viszont az anyai ösztön akkor is beindul benne, ha tetszik neki, ha nem.


Mondjuk én tudtam, hogy megtartjuk a gyermekünket, mert terveztük, de ettől függetlenül azonnal leraktam a cigit és azóta sem gyújtottam rá.

A próbálkozás előtt pedig már 2 hónappal szedtem terhesvitamint.

2012. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sógornőméknek 3 gyerekük van nem élnek túl jól, most mesélte nemrég hogy történt egy kis baleset de nem volt pénze esemény utáni tablettára, így most talán terhes talán nem. Azt mondja hogy biztos nem tartja meg ha tényleg terhes, de közben meg láttam hogy beveszi a folsavat (ismerem a dobozát nekem is van 2 gyerekem). És nem cigizik. Ezt hangoztatja hogy biztos nem tartja meg. Rákérdezni többször már nem merek. Most tudnám eladni sok babaholminkat, de ha megtartják a babát mégis akkor ezekre nyilván szükségük lesz. Feltételezhetem azt ebből hogy meggondolja még magát ugye? A magánvéleményem a dologról az most mindegy.
2012. szept. 16. 14:19
 5/11 A kérdező kommentje:
Barátnőmmel beszélgettem szerinte ne foglalkozzak velük, adjam el a dolgokat most ha lehetőségem van rá, de ez nem ilyen egyszerű mert aztán úgyis sajnálni fogom őket ha látom hogy nincs meg a babának valamije..
2012. szept. 16. 14:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor amilyen bonyolult, olyan egyszerű. Odamész,elmondod neki, h vannak babaruháid,a miket most eladnál másnak , de ha netalántalán mégis megtartják a babát, akkor meg se hirdeted, nekik odaadod . Csak ezért érdeklődsz. Ha akkor azt mondja, nem tartja meg, nem kellenek a ruhák, el lehet adni. Te megtetted a lépést.
2012. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgyy veszem ki a szavaidból, hogy te szívesen segítenél nekik a babruhákkal kapcsolatban.


Szerintem kérdezz rá újra, hogy megtartják -e vagy nem, mert ha igen, akkor szívesen odaadod nekik a babaruhákat segítségképpen. Ha ekkor is "elutasít", akkor add el őket.

2012. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Elutasított már...de ez emlékszem a harmadik babájuknál is így volt (akkor még nem a mi holmijaink voltak eladóak hanem egy ismerős testvérbabakocsija) és tök dühösen mondta (mintha a férjére haragudna pedig nyilván nem csak ő volt ott amikor készült a baba) hogy neki BIZTOS nem kell mert neki nem kell a gyerek. Aztán persze megtartották. Nagyon édes kisfiú egyébként:))

Nem csak baba ruhákról van szó hanem egyéb kellékekről nekik semmi nincs meg, már mindenen túladott. Meg hát nem értem ha tablettára nem volt pénze, akkor abortuszra hogy lesz, szóval lehet így is úgy is megtartja.

2012. szept. 16. 14:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még vele amíg 12 hetes lesz hogy mi lesz.Nagyon rendes tőled hogy segíteni akarsz,várj még az eladással,mert megbánnád nagyon ha mégis megtartanák és te nem tudnál nekik adni semmit.Lehet még Ő sem tudja mit szeretne...
2012. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet az lesz...mondjuk már annyira rossz itt tárolgatni a dolgokat a lakásban (elég kicsi) jó lett volna mihamarabb túladni rajtuk:) 12 hét az még sok idő:) Na de majd kiderül.
2012. szept. 16. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!