Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elolvasnátok? Elég rosszul...

Elolvasnátok? Elég rosszul érzem magam azóta. Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Ma lementem az ikrekkel játszani, sétáltunk, ették a banánt.Erre kért törlőkendőt, de már csak egy darab volt.

Mondtam adja oda Nekem, letörlöm az öccse kezét is, nah erre iszonyat hiszti kerekedett, hogy ő nem a

adja ide és csak ordított....

ez a játszó kapujába volt, aztán bementünk ő meg kifutott a játszóról és vonyított....Mondtam neki hogy akkor be se jöhet a játszóra és behajtottam a kaput.

(persze semmi nem érhette, nincs út a közelbe, biztonságba volt és 2.5 évesen már azért nem olyan pici)

Erre oda futott két kislány hozzá és mondták neki hogy gyere be, meg hangosan mondta az egyik hogy ha neki lánya lenne ő jól bánna a gyerekével nem úgy mint én....csak lestem és annyit kérdeztem hogy te hagyod majd a semmiért hisztizni ????

Komolyan azóta a világ legszarabb anyukájának érzem magam hogy egy kis pisi is a szememre hányja hogy én milyen szarul bánok a gyerekkel.......

Mondjuk ha újra kezdhetném az egészet nem így kezelném, hanem egyből haza indultunk volna, nem vittem volna be a játszóra ha őrjöng a törlőkendő miatt....csak szerettem volna ha lenyugszik és tud még ma a szép időben játszani kint.........

Lehet nem kellett volna azt mondani neki h akkor nem is jöhet be a játszóra ha hisztizik, csak haza sétálni, de egyszerűen nehéz gondolkodni ha megy az ész nélküli hiszti.....

Komolyan k fáradt vagyok, k-ra mindent egyedül csinálok és még szar anya is vagyok...........


2012. szept. 18. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Dehogy vagy te szar anya!

Én visszakérdeztem volna a kis pisistől, hogy neked meg tudod, mit nem kellene? - A nagyok dolgába beleszólni!

Mit ért egy kislány a neveléshez? Ugyan már!

A fáradtság, a kimerültség beszél belőled, te is tudod, hogy helyesen cselekedtél.

Fel a fejjel! Ne rágd magad ilyen felesleges dolgokon.

2012. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy vagy szar anya!Hány évese voltak azok a kislányok?Én is ki tudok akadni ha egy idegen beleszól hogy hogyan nevelem a gyerekemet.
2012. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
most ezen kiakadtál,hogy egy kis taknyos,tuti 6 év alatti beszólt?jól tetted,amit tettél,nem szabad hagyni hisztizni
2012. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Iszonyat szarul éreztem magam utána......még most is .... :S


Köszi hogy írtatok !!

2012. szept. 18. 17:48
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
hány éves volt a kiscsaj kb?én visszaszóltam volna neki,mi köze a felnőttek dolgához
2012. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát nem tudom..olyan 8 éves körüli lehetett ....
2012. szept. 18. 17:56
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Lépj túl rajta! Nehogy már egy okostojás kis csitri elrontsa az egész napodat! Ezen kár tovább idegeskedni, azt sem tudhatta mi történt veletek, és gőze sincs az egész gyereknevelésről.
2012. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

igen, igazatok van !



köszönöm a válaszokat!!megpróbálok túllépni ezen a buta sztorin :S!

2012. szept. 18. 17:59
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Hihetetlen mik vannak...Nekem 8 éves koromban eszembe nem jutott volna tiszteletlenkedni egy felnőttel, nemhogy még bírálni is a nevelési elveit.És még most, 22 évesen sem jut eszembe. Megáll az eszem egyes szülők mit meg nem engednek maguknak és a gyereknek is ezáltal. Felnőtteknek beszólni 8 évesen...nem semmi.

Kérdező ne emészd magad, ezeknek a kislányoknak van rossz anyukájuk, nem a te gyerekeidnek!

2012. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
8 évesen aztán tényleg tudja, hogy kell gyereket nevelni... Az eszem megáll!
2012. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!