Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elolvasnátok? Elég rosszul...

Elolvasnátok? Elég rosszul érzem magam azóta. Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Ma lementem az ikrekkel játszani, sétáltunk, ették a banánt.Erre kért törlőkendőt, de már csak egy darab volt.

Mondtam adja oda Nekem, letörlöm az öccse kezét is, nah erre iszonyat hiszti kerekedett, hogy ő nem a

adja ide és csak ordított....

ez a játszó kapujába volt, aztán bementünk ő meg kifutott a játszóról és vonyított....Mondtam neki hogy akkor be se jöhet a játszóra és behajtottam a kaput.

(persze semmi nem érhette, nincs út a közelbe, biztonságba volt és 2.5 évesen már azért nem olyan pici)

Erre oda futott két kislány hozzá és mondták neki hogy gyere be, meg hangosan mondta az egyik hogy ha neki lánya lenne ő jól bánna a gyerekével nem úgy mint én....csak lestem és annyit kérdeztem hogy te hagyod majd a semmiért hisztizni ????

Komolyan azóta a világ legszarabb anyukájának érzem magam hogy egy kis pisi is a szememre hányja hogy én milyen szarul bánok a gyerekkel.......

Mondjuk ha újra kezdhetném az egészet nem így kezelném, hanem egyből haza indultunk volna, nem vittem volna be a játszóra ha őrjöng a törlőkendő miatt....csak szerettem volna ha lenyugszik és tud még ma a szép időben játszani kint.........

Lehet nem kellett volna azt mondani neki h akkor nem is jöhet be a játszóra ha hisztizik, csak haza sétálni, de egyszerűen nehéz gondolkodni ha megy az ész nélküli hiszti.....

Komolyan k fáradt vagyok, k-ra mindent egyedül csinálok és még szar anya is vagyok...........


2012. szept. 18. 17:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat !!!
2012. szept. 18. 19:31
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Nehogy már felnőtt fejjel figyelembe vedd egy 8 éves kislány bírálatát. Gőze nincs róla, mi fán terem a gyereknevelés. Ebben a korban ez kimerül annyiban, hogy habos-babos szép ruhákba öltözteted, meg befonod a haját. Jól kezelted a helyzetet. Nincs könnyű dolgod, két kicsivel, ne csináld magadnak feleslegesen a gondot azzal, hogy ilyeneken rágod magad.
2012. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

Most tényleg komolyan veszed, hogy egy kislány szerint hogy kell gyereket nevelni? Még élénken emlékszem rá, amikor gyerekkoromban azt mondogattam anyámnak, hogy én majd mindent megengedek a gyerekeimnek (rendszerint akkor, ha nekem valamit nem engedett), na szerinted? :D Tök vicces, amikor most meg az ötéves fiam mondja ugyanezt :D

Szerinted ennek a kislánynak van bármi rálátása arra, hogy mit és hogyan kell egy gyerekkel csinálni?

2012. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
anno 9-10 éves lehettem,még jártam játszótérre,nekem is megpróbáltak beszólogatni a 4-5 éves kis taknyosok,hogy erre a hintára te nem ülhetsz stb.aztán kiosztottam őket mindig,ha már a szüleik nem voltak képesek megnevelni a gyerekekiket
2012. szept. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom azok az édesanyák pontoztak le, akik szerint teljesen rendben van, ha a 8 éves kislányuk idegen felnőttekre tesznek tiszteletlen megjegyzéseket, sőt sértegetik is őket, hiszen "jaaaj, hát olyan aranyos, kis cserfes nem? legalább életrevaló"....érdekes.
2012. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit csinálj? Én, ha ilyen szarul érzem magam, leülök vagy lefekszem egy nyugis helyre, becsukom a szemem, és lassan elszámolok 50-től 1-ig szép lassan, és közben csak arra gondolok, amiért rosszul érzem magam, meg a számolásra figyelek. Mire végzek, semmi rossz hangulatom nincs az esetre gondolva. Próbáld ki!:)
2012. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen a válaszaitokat! Mind-mind nagyon hasznos volt !!!


A számolást pedig tényleg ki fogom próbálni, köszönöm!!!

2012. szept. 19. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!