Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a legkorábbi ami terhessége...

Mi a legkorábbi ami terhességet kimutat a teszt?

Figyelt kérdés

Foganástól számítva kb hány nap?Tudom meg kell várni a menstruációt..és utána szokták javasolni ha már késik..de még is hány nap?ha mondjuk valakinek nem a norm középső időben van mondjuk peteérése.

Köszönöm!


2012. szept. 20. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
14 napos, ennyi a beágyazódási idő, ekkor kezdi el a HCG-t termelni a szervezeted. Ez a 14 nap elvileg a mensit követő nap, amikor már biztos a teszt eredménye.
2012. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Megtermékenyüléstől számítva legkorábban 9-10 nappal.

De a megtermékenyülés akár 3-5 nappal az aktus után is történhet. És van, akinél a vándorlás a méh felé lassabban megy, ez max 12. napig tart, és ezzel már túl is lépted a menstruáció esedékes időpontját, tehát van, akinek klésik, de még elsőre úgy is negatív, holott van baba...


Átlag 14 napot szokás a peteéréshez képest számolni, akkor már nagy eséllyel valósat mutat a teszt.

2012. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem mindkét terhességemnél

3 hét 3 napján mutatott pozitívat.

előtte hiába tesztelgettem..


2éves kislány anyukája és 33 hetes kismama :)

2012. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van pár jel,és gondoltam..hátha sikerült...

nagyobbak a cicik,teltebbek,és bármit eszek és iszok,mint akinek gyomor sava van vagy dugig ette magát irritálja a torkom..akkor még nem tesztelek csak jövő héten.Köszönöm!

2012. szept. 20. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig napra (reggelre) pontos volt a menstruációm,így mikor egy péntek reggel nem jött meg délután csináltam meg a tesztet és már pozitívat mutatott.Tervezett baba volt.
2012. szept. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!