Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1hós terhességet, menzesz...

1hós terhességet, menzesz szerint 7heteset kimutat a teszt nem reggeli pisiből is? A dokim megvizsgált azt mondta hogy ő nem érzi a terhességet.

Figyelt kérdés

Lehetek e mégis terhes?

uh 2hét múlva


2012. febr. 18. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, azt már kimutatja nem reggeliből is, jó erős csíknak kell lenni. Nagyon kicsi az esélye a terhességnek, ha az orvos nem érzett semmit, de ha téged megnyugtat, nyugodtan tesztelhetsz.
2012. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi félreérthető voltam, már teszteltem ami negatív lett
2012. febr. 18. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
7 hetesen majdnem biztosan ki kéne mutatni a terhességet a tesztnek nem reggeli pisiből is.........
2012. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

jan14.én voltunk együtt,kizárólag.

Akkor esélytelen a baba?

2012. febr. 18. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:

7 hetesen már kell lenni embriónak és szívhangnak.


Normális ciklusaid vannak? Hormonok rendben?

2012. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen 30naposciklusok.

UH még nem volt.

Mert mgánrendelésre mentem ahol bubcs UHgép.Doki nemérezte hogy lett volna baba,plusz van negatív tesztem is,tegnapi:(

2012. febr. 18. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:

én is úgy vagyok, hogy tegnap múlt 6 hete hogy megjött és azóta semmi. 3 negatív tesztem van.

csak nálam más dolog is van. pco-val műtöttek decemberben és még lehet nem állt helyre. januárba 38 napjára jött meg.

de nagyon reménykedek.... 2 éve próbálkozunk.

2012. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem uh-val nézte a doki.
2012. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem január 11.-e körül volt ovum,a héten szerdán voltam dokinál,és volt már szívhang is.Én is 7 hetes vagyok(dec. végén jött meg utoljára).Nekem már a mensi előtti napon is nagyon halványan,de pozitív volt a teszt.A mensi utáni(ami persze nem jött meg január 23.-án)3. napon délután csináltam a következő tesztet,és pillanatok alatt erős pozitív lett.
2012. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!