Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek milyen gondja támadt...

Kinek milyen gondja támadt GYED igénylés közben?

Figyelt kérdés
Milyen történeteitek vannak?Mennyi idő alatt,milyen módon oldódott meg a probléma?
2012. szept. 23. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyes alatt született meg a második gyermekem és ahol dolgoztam ott tulajdonos váltás történt.Nem részletezem,mert elég hosszú lenne,de a lényeg,hogy nem lehetett őket sehogyan se elérni,hogy adjanak egy igazolást!

Szóval több hivatalos helyen próbálták fel venni velük a kapcsolatot,de mivel 6 hónap múlva sem tudták elérni őket elutasították a kérelmemet.De arról mindenhol biztosítottak,hogy még él a munkaviszonyom!

Hát én megfellebbeztem ezt a határozatot és bele írtam apait anyait nem kímélve senkit!

8 hónap elteltével kaptam meg a Tgyást ill.Gyedet!

2012. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi a választ.Ez ismerős,mert én is úgy jártam,hogy 3 hónapja nem lehet elérni a cégem...Persze addig én sem kapok ellátást.:-( Mondjuk eddig csak én meg az OEP-próbálta.Hová lehetne még fordulni?
2012. szept. 24. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Gondolom az Oep.-nél a munkaügyi osztály foglalkozik az ügyeddel?! Amíg ők nem adnak egy elutasító határozatot addig sajnos sehova nem tudsz fordulni! Nekem is ők húzták el bő 6 hónapig az ügyet! Csak aztán tudtam be nyújtani a Teve utcába a fellebbezésemet csatolva a határozatukkal! De persze eleinte az oep.-nél az ügyintéző hitegettet,hogy egy kis idő de majd úgyis megkapom,mert jár! Aztán meg mégis elutasították arra hivatkozva,hogy nincs meg a forma nyomtatvány hozzá(cégszerű aláírás+bélyegző)! Csak azt nem értettem,hogy akkor mit csináltak addig?!!!

Légy kitartó és határozott!

Sok sikert!

2012. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azt én is észre vettem,hogy húzzák az időt,mert a mostani email-be azt írták nekik is vissza ment a levél,és a cégjegyzékből kimásolt címre újra elküldték.Ebbe csak az az érdekes,hogy még májusban én is onnan néztem ki a cégem címét,és oda küldtem a levelem amit nem vettek át,tegnap megnéztem a cégjegyzékben újra,ugyan az a cím van.Tehát azóta nem változott,akkor az OEP vajon az előző levelét hova küldte nekik???De ha nekem kéne fizetnem már tudnának intézkedni,sőt késedelmi kamatot számolni!!
2012. szept. 24. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!