Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Folttisztítás? (Clorox color gél)

Folttisztítás? (Clorox color gél)

Figyelt kérdés
Sziasztok mivel szeditek ki a babaruhákból a foltokat?Sajnos nem mindig van lehetőségem azonnal beáztatni már kipróbáltam a vanisht,arielt kétfajta Lidl-et abból az egyik jó volt de most valahogy nem lehet kapni.Esetleg valaki próbálta már a Clorox color gélt
2012. szept. 26. 15:12
 1/3 gabszem ***** válasza:
én vanish szappannal és DM-es cuccal próbálkoztam eddig meg hát flóraszeptel... dehát nem sok sikerrel.
2012. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már feladtam , kislányom 15 hónapos, bármit csinálok nem jönnek ki a foltok ... persze kivéve, ha azonnal levetkőztetem és beáztatom, na de akkor napi 10 ruhácska lenne foltos, s úgy sem biztos a siker! Elfogadtam, hogy 1 éves kora körültől vannak foltos ruhácskák, mivel egyedül szeretne enni-majszolni...
2012. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Marad az ecetes olló:))
2012. szept. 26. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!