Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnám eladni az Azalia...

Hol tudnám eladni az Azalia nevű fogamzásgátló? 3 havit írt ki az orvos de véreztem tőle így az leső levél felénél abbahagytam. Van még két levéllel. Elég drága volt így nem akarom kidobni.

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát talán ismerősnek... máshol nem hiszem, hogy elkelne.

Esetleg talán gyógyszertárba bepróbálkozhatsz, de nem hiszem hogy sokat adnának érte.

2012. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ. szerintem sem vennék vissza a gyógyszertárba!:(
2012. szept. 27. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első levelet végig be kellett volna szedned szerintem. Így ki tudja mennyire borult fel a hormonháztartásod. Gyógyszertár nem fgjí így visszevenni, ne is próbálkozz vele. Nekem egyszer egy teljesen bontatlan, blokkal együtt vitt gyógyszert vettek vissza.
2012. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Be kellett volna szedni legalább az első levéllel. Én az első hónapban szinte végig véreztem pecsételtem tőle, de utána semmi gondom nem volt vele.
2012. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lattam mar egy-ket forumot, ahol hirdetnek megmaradt gyogyszereket.

Pl [link]

Keress meg ra mashol is.

Esetleg szolhatnal a vedononek is.

2012. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!