Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik! Szerintetek ez ciki...

Anyucik! Szerintetek ez ciki lenne? SOS!

Figyelt kérdés
Szóval a fiam várólistás a bölcsiben, és szeretném, ha mindenképpen felvennék. Mi történne akkor, ha megkérdezném a következőt a vezető gondozónőtől: "Mennyibe kerül, hogy előre ugorjon a listán, és biztos felvegyék?" Mert ugye ha mond egy x összeget, akkor ok, fizetek, és meg van oldva a gond. De ha ő pont nem az akit le lehetne fizetni? Utána meg ha felveszik esetleg még is tökre ciki lenne, nem?
2012. szept. 30. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Engem ha valahol begurítanak, azt szoktam kérdezni halál komoly arccal, hogy kivel kell lefeküdni, hogy ez vagy az meglegyen? Eddig még senkivel sem kellett, de mindig megoldódott valahogy a problémám :D Tudom, ezzel nem válaszoltam, de hasonlóan mulatságosnak találom a te kérdésed is :D
2012. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom szeretném ha nem ilyen világban élnénk. Én nem próbálnám meg az biztos.
2012. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok az ilyen "fizetős" dolgoknak a híve, de sajnos akármennyire nem szeretnénk, még is ilyen világot élünk. A fiamnak muszáj bejutnia a bölcsibe, mert nekem lejár a Gyedem, és mennem kell vissza dolgozni, a munkahelyem is vár már...
2012. szept. 30. 14:54
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Túl sok Dallast nézel:D

Szerinted ha elfogadja a pénzt és kiderül és kirúgják kárpótolja az a 10 20 ezer?

2012. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy kárpótolja, de ha elfogadja, akkor nyilván nem először teszi, és tudja, hogy kell csinálni, hogy ne bukjon le...


Nem nézek Dallast ;)

2012. szept. 30. 15:15
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sem fogja elfogadni, mivel félne az anyukától is hogy beárulja érte. Oké sok pénz 10-20000Ft de egy kirúgás megkockáztatásához baromi kevés. Nem orvosokról beszélünk az nyíltan működik, de ez szerintem csak beégés lenne.
2012. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyesmit úgy szokták kérdezni, hogy "nem lehetne esetleg megoldani, hogy előrébb kerüljön?" Így kevésbé direkt, de nekem ehhez sem lenne képem, szerintem vérciki.
2012. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
nem a gondozónőtől függ, hanem a bölcsődevezetőtől. különben meg vidd családi napközibe. az is fizetős.
2012. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%
De ha hivatalosan dolgozik anyuka apuka akkor nincs olyan, hogy nem veszik fel sehova.
2012. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 9! Eddig én is így tudtam, aztán közölték a bölcsiben, hogy nincs hely, a másik két, viszonylag közeli bölcsiben meg csak akkor veszik fel, ha helyi lakos, mi meg 2 faluval arrébb lakunk... De a munkanélküli anyuka gyerekét meg felvették, mert ő hamarabb szólt.... A mai elvárások: szüljél 3 gyereket, mert anélkül senki vagy, és dolgozz, mert ha nem, akkor egy még nagyobb senki vagy.... Csak azt nem mondják meg, hogy ilyenkor a 3 gyereket hova tegyem? Mi most olyan vándorcigány életet élünk csak azért, hogy mindketten dolgozhassunk, hogy már nem is tudom, megéri-e....
2012. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!