Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, hogy 1...

Szerintetek ciki, hogy 1 gyerek mellett takarítónőnk van?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem. bár biztos sok mindenkinek piszkálja a csőrét. ha nem sajnálnám rá a pénzt, akkor nekem is lenne.:)
2012. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ava87 ***** válasza:
96%
Az lenne ciki, ha kosz lenne. Ha telik rá, miért ne adnád át a kellemetlen feladatot másnak? Főleg, hogy az illető meg örül neki, hogy van munkája.
2012. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem ciki egyáltalán szerintem,ha megteheted és szükségét érzed,hogy segítséget végy igénybe akkor bátran tedd meg.


A hugomnak munkahelye,mellék-vállalkozása és három gyereke van,pénzük van bőven,de őrlődött,hogy a házimunka rendre elmaradt,ezért egy nagyon kedves ismerős asszonyka jár hozzájuk ,mindenki jól jár,a hugomnak jól jön a segítség,az ismerősnek pedig nagyon jól jön a plusz pénz !

2012. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sem ciki. Az időt a gyerekre tudod fordítani. Plusz munkát adtál egy másik embernek. A ciki dolgok ott kezdődnek, hogy ha elhanyagolod a gyermeked. Ez nem ciki. Egyáltalán.
2012. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Az nem. Azt tartom "cikinek",ha egy nő megszüli a gyermeket,és semmit nem csinál (nem főz,de még csak a gyermekét is más teszi tisztába,más eteti)!


Nekem is jól jönne egy :-) de én frászt kapnék,ha más csinálná azt,amit nekem kellene,még úgy is,hogy a gyerekek mellett csak a portalanítás van elhanyagolva...


Üdv: 3 lányos,18hkm

2012. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha lenne rá pénzem, én is fogadnék.

Nem, nem ciki, főleg, ha a takarítás idejét mind-mind a gyerekeddel töltöd és nem henyéléssel.

Örülj neki, hogy megteheted.

2012. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, ha megteheted és bírod, hogy más csinálja a házimunkát, örülj neki.


Én nem bírnék egy idegenre bízni itthon semmit. Attól is frászt kapok, ha anyu itt van és nagyon segíteni szeretne és neki áll takarítani, utána hetekig keresem a dolgaimat. :))

Másrészt meg utálnám a gondolatát is, hogy idegen nyúlkál a cuccaimhoz. Én szeretem magam letudni, úgy tuti, hogy ki van fertőtlenítve a wc, tiszta a konyha stb....

De hát ahányan vagyunk annyi félék is! :))

2012. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!