Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sperma lefagyasztása majd...

Sperma lefagyasztása majd később ebből mesterséges megtermékenyítés?

Figyelt kérdés

Röviden:

Megoldható az, hogy egy férfi spermáját lefagyassza valahol, arra az esetre, hogy ha történne vele valami amitől később már nem lenne alkalmas a megtermékenyítésre?

Illetve az is érdekelne, ha a férfi meghal, akkor az ő korábbi beleegyezésével mesterségesen meglehet-e termékenyíteni egy nőt a lefagyasztott spermával.

Tehát: Ha a férfi ír egy "szerződést" (nem tudom mi a megfelelő szó erre) és lefagyasztatja a spermáját, akkor azt pár év múlva a "szerződésben" megnevezett nő "kérvényezheti", hogy azzal mesterségesen megtermékenyítsék?


UI: Unatkozó hülye gyerekek válaszát nem kérem, normális válaszolókét pedig előre is köszönöm!



2012. szept. 30. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyálazd át az egészségügyi törvényt, fent van a neten.
2012. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem csak ez a része érdekelne, egy linket kérhetnék?
2012. szept. 30. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

IX. fejezet (kb. a lap közepe)

2012. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan erről beszélt dr. Czeiczel Endre a tegnapi adásában. A TV2 honlapján visszanézheted. 9 hónap a műsor címe.
2012. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezekkel most nem lettem előrébb, az utolsónak: Még nincs fent a tegnapi adás. Valaki megmondaná nekem, hogy lehetséges-e amit írtam?
2012. szept. 30. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!