Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik praktikusabb, jobb:...

Melyik praktikusabb, jobb: King Roadstar, Raf-Pol King, Kunert Silver?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy melyik tud többet, melyiknek van valami hiányossága, problémás része. Ilyen árfekvésben nézelődöm mint ezek.

#Kunert Silver #Raf-Pol King
2012. szept. 30. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
mi kunert vipet vettünk,bolygókerekeset!én nagyon meg vagyok vele elégedve,igaz még élesben nem próbáltuk,de tágas,jól téliesíthető,átalakítható és nem olyan nehéz,mint amilyennek tűnik!
2012. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyire fontos az a bolygókerekes megoldás? Nagyon nehéz fix kerékkel fordulni? A fentiek közül melyik bolygókerekes?
2012. szept. 30. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezek közül szerintem a Kunert Silvert vedd meg.De ami hasonló és jobb árban van az a Thomas Multifunkciós babakocsi.

[link]

[link]

Nekünk egyébként Kunert VIP volt,ez szinte ugyanaz mint a Raf-Pol King.Én szerettem,már eladtam.A tesónak mindenképpen bolygókerekes kocsit veszünk.Könnyebb vele a közlekedés mint a fix kerekessel.

2012. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok

A Kunert Silver bolygókerekes és amiket belinkeltem neked.

2012. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Még pár apróság: ha az első kerekek bolygósak, és a másik irányból tolom, akkor ezek hátul lesznek? (bocs még nagyon kezdő vagyok)
2012. szept. 30. 17:59
 6/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!a bolygókerekes azért jobb,mert pl könnyebben fordulsz vele,nem kell az egész babakocsit megemelned,ha kanyarodni akarsz!amúgy ez a fajta,de általában mindegyik olyan,hogy le tudod fixálni a bolygóit,ah pl zavarna valamiért!de én javaslom a bolygósat!

[link]

neünk pontosan ugyen a fajta van!nagyok a kerekei,tehát falura is jó és szerintem dizájnos is!én már most imádom,pedig babával még nem próbáltam! :)

2012. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Kunert Silver meg amiket belinkeltem,azoknak az első kerekei bolygósak.Azoknál van egy váz,és arra kell rátenni a részeit(mózes,sport,hordozó)A kunert Silvernél és az Anmar Hiluxnál a sport részt mindkét irányból feltudod tenni a vázra.Tudod tolni szemből is meg hátulról is,de a bolygókerék elől marad.Úgy könnyebb fordulni vele,nem kell megemelni a kocsit.A Thomas babakocsinál nem tudom hogy lehet e szemből feltenni,azt lehet hogy csak hátulról tudod tolni a sport részt.De pl a Kunert Vip bolygókerekes az egy fix kocsi,ott nem te teszed fel a részeit csak a tolókart tudod hátrahajtani.Ha szemből tolod akkor a bolygókerék hátul van,tehát forduláskor emelned kell a kocsit.Ha áthajtod a tolókart és hátulról tolod akkor van elől a bolygókerék és nem kell emelned forduláskor.
2012. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan kocsit ne vegyél, amilyet a 6-os linkelt be. Próbáltam a boltban tolni és tök fura volt. Nekem egyszerűbb volt azt tolni, amelyiknek hátul (lábadtól távolabb) van a bolygókereke.
2012. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Mi King RoadStar babakocsit vettünk és igazán meg vagyunk elégedve vele. Az eladók mondták, hogy a használati helyet gondoljuk végig. Ha hegyen-völgyen keresztül sétáltok és kirándultok, akkor igazi RoadStar kell! Ott nem tudod a bolygós kereket használni. Mi egy erdő szélén lakunk, így alap hogy ott sétálunk, és most már 22 hónapos a lányunk és még mindig elalszik a kocsiban! Én tuti erre szavazok! :)
2013. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!