Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Drágább, használt babakocsi...

Drágább, használt babakocsi féláron (kb 45), vagy ugyanennyiért új, de olcsóbb kategóriás (pl. raf-pol, kunert silver, tomas)?

Figyelt kérdés

Melyiket váalsztanátok???


Több kocist is találtam használtam kb 45 e ft körül: pl: Anmar, Adbor arte 3x3, vagy újonnan, de lengyel kocsi.


2012. jún. 13. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább használt, de azért meg nem adnék 45-öt.
2012. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ezek újonnan kb 90 100 körül vannak, és 45 ért se nagyon akarják adni, amit persze meg is értek, ha szép megkímélt állapotban van a kocsi.
2012. jún. 13. 16:22
 3/12 anonim ***** válasza:
A lengyel kocsikhoz nem igazán van alkatrész.
2012. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy féláron van, csak félnék tőle, hogy rossz állapotú és 45 ezer nekem már sok lenne, hogy elbukjam. De hát, kinek, mi fér bele. Nekem 25 ezer használtan volt a lélektani határ.
2012. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát én is félek, azért ennyit nem dobnék ki az ablakon én sem:(:(
2012. jún. 13. 16:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Én olcsón vettem használtat, de normális használtat, nem valami használt gagyit...

Volt egy mózeskosarasom, 3 funkciós, 17-ért vettem, 2 gyerekkel használtam, de csak mélykocsinak (mert nagy), és utána eladtam 15-ért.

Majd vettem egy sportkocsit (jane Energy) 10-ért, használtan. Nagyon jó kocsi :)

Autós hordozót meg vettem külön, mert amiket a babakocsikhoz adnak, azokat sokszor nem tesztelte senki, meg annyira picik, hogy egy 6-8 hónapos babát mér bele se tudsz rakni. Vettem Vaterán egy Römer hordozót (kicsit fakó huzattal) egy ezresért!

2012. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekünk Kunert VIP volt.Tökéletes volt,én nagyon szerettem.Nem csak a lengyel kocsi lehet rossz minőségű.Az egyik ismerősöm DorJan-t vett(100 ezres)1-2 hónap után eltörött a váz neki.Nekünk meg a 36000Ft-os lengyel babakocsi tökéletes volt.

Én használtat nem vennék.Nagyobb a rizikó,mint egy újnál.

2012. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor újat vennék.

Nekem az elsőnél Retrus, a másodiknál Chipolino lett véve, mindkettő ugyanannyiért. A Retrust szerettem, a Chipolino meg úgy kupac ahogy van.

2012. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötözködni, de nem értem, hogy miért 3 kérdést teszel fel ezzel a babakocsival kapcsolatosan.
2012. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Ne haragudj, de milyen három kérdés?? A kunert silvert ma látta először, ezen az oldalon kérdezett róla valaki. Azért mert egy kocsiról van szó..nem értem mi a gond

2012. jún. 13. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!