Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire árt egy 23 hetes...

Mennyire árt egy 23 hetes magzatnak egy rockkoncert?

Figyelt kérdés
Férjemnek búcsúkoncertje lesz, szeretnék elmenni, de nem vagyok benne biztos hogy jó ötlet. Előző gyermekemnél már felvetettem ezt a nőgyógyászomnak, azt mondta, épp most szült egy operaénekesnő páciense teljesen egészséges gyereket, ne aggódjak. De mégis motoszkál bennem hogy ártok. Szerintetek???

2012. okt. 3. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A nagy zaj nem lesz neki kellemes (az uh-kon is azért ficánkolnak annyit), vagy baj csak akkor lehet, ha megütik a hasadat.
2012. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jégtánc ***** válasza:
70%
Élvezzétek a koncertet:)) Menj nyugodtan:)) Nem kell aggódni,nem lesz semmi baja
2012. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sose fogom elfelejteni, hogy amikor 25 hetes voltam, elmentünk moziba a férjemmel. Valami akció film volt, jó hangos. A kislányom a pocakomban minden erősebb hangnál rúgott egyet, meg a mozi után is jóval aktívabban mozgott pár óráig. Szóval lehet, hogy zavarja a picit. Azért az opera meg a rock nem egy hangerő...
2012. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem mennék!

A férjemnek fúvószenekari koncertje volt, amikor én terhes voltam. Az elég hangos, az első 10 perc után úgy elkezdett mocorogni a babám,hogy már rendesen fájt. Inkább eljöttem!

2012. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagy kézilabda szurkoló voltam. A terhességem alatt nem jártam meccsre. Nagy a zaj és ahol sok ember van még véletlenül is meglökhetnek, neked mehetnek, rosszul lépsz a lépcsőn a tömegben stb... Kb. hasonló egy rock koncert is.
2012. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jégtánc ***** válasza:
100%
Gratula a lepontozóknak.Azért mert nektek ez a véleményetek és úgy gondoljátok,azért más hadd ossza meg a saját véleményét.Nem is értem mi a fene ez a lepontozgatás.A kismama nyugodtan menjen koncertre ,nem ő lesz az első és az utolsó.Ha zavarni fogja,akkor azt úgyis észreveszi,és vagy hazamegy,vagy hátrébb áll.A terhesség egy állapot.Ezt ne felejtsétek már el.Nem kell azért begubózni.
2012. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ava87 ***** válasza:

Ha nem állsz a hangfalak mellé, akkor szerintem nem gond :)

Én nagy koncertrejáró voltam a fiam születése előtt, de amikor terhes voltam nem mentem, bár ennek igazából az volt az oka, hogy akkor még ugye lehetett bent dohányozni. Nem akartam a babámat kitenni a füstnek, plusz épp elég volt nekem a leszokás, nem akartam azt nézni, hogy mások cigiznek. De egy ilyen eseményt szerintem nem kéne kihagyni. Legfeljebb ha úgy érzed, hogy a babának nem jó, akkor eljössz (ha ez megoldható).

2012. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első lányommal a pocakomban voltam koncerten is, Sziget fesztiválon is, semmi baja nem lett tőle, már 6 éves :)
2012. okt. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!