Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Sokallom" a gyed-emet,...

"Sokallom" a gyed-emet, szerintem rajta van az adókedvezmény. Utánaérdeklődtem, azt mondták, van rajta alkalmazotti kedvezmény. Ez ugyanaz, mint amire én gondoltam az adókedvezmény? (azt hiszem havonta 9000 ft)

Figyelt kérdés
Azért érdeklődöm itt, mert megkérdeztem telefonba is, de egyszerűen nem értette, mit kérdezek...
2009. aug. 4. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyit kaptál? És hol érdeklődtél?
2009. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! 80 ezret, de a Gyás-om kevesebb volt,ezért gondolom,hogy rajta van. Na meg 84ezer volt a nettóm.... az EB-nél érdeklődtem. A munkahelyemen most szünet van, ésbén minél előbb szeretém lemondani, mert ne akarok majd visszafizetni az adóbevallásnál.
2009. aug. 4. 16:45
 3/10 A kérdező kommentje:
bocs és én =ésbén, szeretném
2009. aug. 4. 16:49
 4/10 A kérdező kommentje:
ne=nem bocs, csak a babám után rohangálok, aki mindenhol felkapaszkodik... :)
2009. aug. 4. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:

És most kaptad már a júliusit?

Azt ne felejtsd el, hogy július 1től kitolták a sávhatárokat. Voltál idén még munkában, vagy táppénzen?

2009. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg visszatérítés is jár a visszamenőleges adómódosítás miatt.Lehet h azt kaptad meg.
2009. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem voltam. Most akkor ugyanaz a kettő? Mi az az alkalmazotti kedvezmény?
2009. aug. 4. 17:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Első és második vagyok! Igen, az alkalmazotti kedvezmény és az adójóváírás ugyanaz! Havonta 11.340,- azt hiszem 1250.000,- forintig! Nem azt nem kalkuláltad bele?
2009. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kéred az adójóváírást azt automatikusan nem adják.Évente alá kell irni a nyilatkozatot,hogy kéred e.
2009. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi! Én mondtam a mhelyemnek, hogy nem kérem, de úgylátszik, félreértették... (ők intézték) Na, akkor már ezt is tudom! :) Köszi!!!!
2009. aug. 4. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!