Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitol verzek? Olyan barnas,...

Mitol verzek? Olyan barnas, neha darabos. Egy hete volt meg a menzeszem, de egy hettel hamarabb jott meg es azota tobbszor barnazok.

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
hormonális zavar. Nekem már kb két éve ilyen, doki szerint rendbejön magától. DE javaslom menj el orvoshoz, hátha a te dokid nem pattint le ennyivel
2012. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és azért is menj el, mert komolyabb oika is lehet ennél, szóval orvos!
2012. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer jártam így, de akkor méhen kívüli terhes voltam. Az előző menzesz nem maradt ki, csak enyhébb volt, de volt...emiatt meg sem fordult a fejemben, hogy terhes lehetek. A következő pedig hamarabb jött egy héttel, darabos volt és elhúzódó. Mint utóbb kiderült, az nem menzesz volt, hanem vetélés, a szervezetem próbálta kilökni csak ugye nem tudta, mert nem a méhemben tapadt meg, hanem a petevezetőben. Én a helyedben csinálnék egy terhességi tesztet, nekem nagyon halványan ugyan, de kimutatta. Ekkor rohantam a dokihoz, másnap már műtöttek is. Csak azért írom, mert ez komoly dolog, nehogy így járj te is, hogy későn veszik észre. Én a magam megnyugtatása végett biztos, hogy elmennék dokihoz! Remélem, nincs semmi komoly baj!
2012. okt. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!