Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Neveletlen kamaszok, drasztiku...

Neveletlen kamaszok, drasztikus kisgyerek bántalmazások! Hova fajul a világ?

Figyelt kérdés
Állandóan neveletlen kamaszokkal találkozom.Borzalmas,amiket művelnek.Kisgyerekeket bántanak,ma is láttam,ahogy egy kisebbségi ráhúz kettőt a gyerek fenekére,és ordibál vele.Hangsúlyozom nem a kisebbségin van a hangsúly.
2012. okt. 5. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Neveletlen szülőket is láttam már. Kislány nyűgös volt, erre kapott a főtér közepén két akkora maflást hogy "így legalább van miért sírnia"
2012. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
néz körül a legtöbb szülő nem nevel mert "lelkibeteg" lesz a gyerek még ritkán egy kézre fenékre csapást sem kap kiskorában,mindent megengednek neki milyen kamasz lenne belőle ha nem egy neveletlen,udvariatlan,lusta kamasz.
2012. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is kamasz vagyok de nem szeretem ezt a szót mert nekem egy kicsit olyan mintha egy beteg lennék legalábbis gyakran így hangzik . De nem is ezt akartam mondani hanem azt hogy nem minden "kamasz" viselkedik így mert én például az iskola

legudvariasabb és legsegítőkészségesebb diákja vagyok a tanárok szerint persze mivel én 8.as vagyok nem tudhatják a felsős tanárok hogy az alsósok hogy viselkednek. Egyébként ez a viselkedés a kamaszoknál egy kicsit természetes mert amikor még nem voltunk fejlettebbek a mai csimpánzoknál ezt várták el hogy a gyengébbeket magunk alá sodorjuk hogy mi legyünk az alfa hímek hogy mi irányítsuk a csordát mikor fejlettebbek lettünk akkor a Hordát. De ezt én se értem mert most a 21. században vagyunk és a dühünket diplomáciával kéne megoldani nem erőszakkal mint ahogy a többi osztálytársam teszi bár az évek folyamán próbáltam őket megtanítani hogy ezt magukban kéne megoldani a múlt tanévben nehezebb lett . Egyre több a verekedés a múlt héten a fojósónn vertek meg egy 5. est mert "beszólt" nekik. Természetesen megállították a tanárok mert szerintem én kevés lettem volna hozzá . első óta van egy fogyatékos osztálytársunk aki csak azért jár hozzánk mert nem elég beteg hogy az Arany Jánosba küldjék nem is ez a fontos hanem az hogy minden nap sír miattuk mert egyfolytában verik,csúfolják és a többi. Ő megeszi a ceruzáját ezért az egyik nap krétát adtak neki és olyan formára faragták mintha rágó lenne, és mi történik ha valaki krétát eszik? Hát elég annyi hogy kórházba került de azt aki neki adta kirúgták és ő is kisebbségi volt. Nem

pont így akartam írni de nagyon belejöttem .


Én 14 de mindjárt 15 leszek és fiú mégis tudom hol a határ és nem azért mert engem annyira megneveltek hanem mert beletudom képzelni magam annak a helyébe akit bántok és amikor ebbe belegondolok nem az jut eszembe hogy mennyire jó lenne ez történne velem ezért nem csinálom inkább iszom egy teát és rejtvényt fejtek és szerintem ezt kéne azoknak is tennie akik bántják a másikat.

2012. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos már ezeknek a kamaszoknak a szülei sem lettek megnevelve nagyrészt. Még emlékszem rá, amikor én voltam gyerek, és az osztálytársam anyja rászólt az osztálytársamra a buszon, hogy nehogy átadja a helyét, az ő bérlete sem ér kevesebbet másokénál. És ez nem egyedi eset, múltkor anyukámmal beszélgettünk erről, és sajnos tényleg már 10-20 éve is rengeteg ilyen tipikus bunkó szülő volt. Na most az ilyen szülők gyerekei mitől lennének jólneveltek? Eleve azt sulykolják a gyerekeikbe kicsi kortól kezdve, hogy mindenki más le van sz*rva, köszönni nem kell, kérni nem kell, másokra figyelni nem kell. Sajnos itt tartunk.
2012. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!